49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H35A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,7 km
Maali
9,1 km
 
1.   Marko Vapa Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:46:00   23:43 (1)  1:03:11  
2.   Pasi Hongisto Loimaan Jankko  FIN  11:30:00   25:19 (3)  1:07:05  
3.   Miika Korppi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:24:00   25:58 (4)  1:07:41  
4.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  12:38:00   26:19 (7)  1:08:19  
5.   Daniel Zwiker Switzerland  SUI  11:48:00   25:59 (5)  1:08:34  
6.   Janne Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:14:00   26:03 (6)  1:09:21  
7.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  12:28:00   27:01 (9)  1:09:31  
8.   Jussi-Pekka Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:36:00   29:35 (13)  1:10:24  
9.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:32:00   25:17 (2)  1:10:35  
10.   Jari Anttonen Suomussalmen Rasti  FIN  11:44:00   28:57 (12)  1:10:38  
11.   Lauri Lindberg Hauhon Sisu  FIN  12:30:00   28:12 (11)  1:11:03  
12.   Ari Hämäläinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:34:00   31:34 (16)  1:12:27  
13.   Tommi Peltonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:36:00   26:49 (8)  1:13:23  
14.   Jari Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  11:40:00   27:12 (10)  1:13:32  
15.   Olli Nikkari Oulunsalon Vasama  FIN  12:26:00   32:01 (17)  1:15:03  
16.   Ari-Matti Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:16:00   33:17 (21)  1:18:16  
17.   Pasi Lehtonen Hauhon Sisu  FIN  12:12:00   37:36 (28)  1:19:34  
18.   Mikko Lepistö Hauhon Sisu  FIN  11:52:00   35:15 (25)  1:21:13  
19.   Jukka Pohjola Hauhon Sisu  FIN  12:02:00   29:37 (15)  1:21:25  
20.   Kaj Raute Suomusjärven Sisu  FIN  12:06:00   32:23 (18)  1:24:48  
21.   Mikko Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  12:34:00   35:08 (24)  1:25:26  
22.   Olli Lahtomäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:38:00   29:35 (13)  1:28:54  
23.   Jussi Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:18:00   32:53 (19)  1:30:14  
24.   Teemu Takalo Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:08:00   33:59 (23)  1:30:18  
25.   Jouni Koljonen Vaalan Karhu  FIN  12:00:00   33:18 (22)  1:33:05  
26.   Timo Riissanen Kalevan Rasti  FIN  12:10:00   40:27 (31)  1:35:34  
27.   Erkki Saarijärvi Siilin Rasti  FIN  12:40:00   36:00 (26)  1:36:21  
28.   Ari Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  11:56:00   39:10 (30)  1:36:57  
29.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät  FIN  11:42:00   36:21 (27)  1:41:43  
30.   Juhani Ikola Suunta Jurva  FIN  12:22:00   33:04 (20)  1:46:24  
31.   Erno Aalto Liperin Taimi  FIN  11:58:00   38:23 (29)  1:54:16  
32.   Kimmo Hyvärinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:20:00   49:49 (32)  2:07:57  
33.   Matti Karvonen Kalevan Rasti  FIN  11:54:00   1:04:05 (33)  2:22:30  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English