49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,5 km
Väliaika
8,8 km
Maali
9,4 km
 
1.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  12:00:00   3:19:33 (1)  3:42:56 (1)  3:45:01  
2.   Timo Sild Koovee  EST  12:00:22   3:22:07 (2)  3:45:01 (2)  3:47:08  
3.   Topi Anjala Koovee  FIN  12:05:30   3:26:31 (3)  3:49:49 (3)  3:51:50  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:05:14   3:27:13 (4)  3:52:52 (4)  3:55:18  
5.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:17:43   3:39:56 (7)  4:04:24 (5)  4:06:26  
6.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:15:07   3:38:38 (5)  4:04:24 (5)  4:06:29  
7.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:16:56   3:39:51 (6)  4:05:20 (7)  4:07:44  
8.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:16:04      4:06:01 (8)  4:08:20  
9.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  12:22:47   3:46:04 (8)  4:14:20 (9)  4:16:53  
10.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:23:45      4:17:44 (10)  4:19:52  
11.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  12:25:23      4:18:25 (11)  4:20:38  
12.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  12:26:35      4:18:29 (12)  4:20:47  
13.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  12:24:17      4:18:50 (13)  4:21:01  
14.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:30:20      4:21:19 (14)  4:23:32  
15.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:31:29      4:21:49 (15)  4:23:45  
16.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:31:29      4:21:52 (16)  4:24:03  
17.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  12:21:36      4:22:23 (17)  4:24:56  
18.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  12:26:58      4:22:26 (18)  4:24:57  
19.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  12:37:00         4:32:23  
20.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  12:38:45         4:38:52  
21.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  12:44:16         4:38:59  
22.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  12:44:53         4:44:47  
23.   Johannes Turunen Koovee  FIN  12:48:00         4:49:32  
24.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:46:00         4:51:25  
25.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00         4:51:39  
26.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:49:00         5:13:15  
27.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  12:51:00         5:28:14  
28.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:52:00         5:34:47  
29.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:53:00         6:32:08  
30.   Lok Hin Ma Hong Kong  GBR  12:54:00         6:47:30  
   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:32:30         ei läht.  
   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  12:50:00         hylätty  
   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:55:00         ei läht.  
   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  12:56:00         ei läht.  
   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  12:57:00            
   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  12:58:00         keskeytti  
   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:59:00         ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  13:00:00         ei läht.  
   Filip Brunell OK Trian  FIN  13:01:00            
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  13:02:00         ei läht.  
   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  13:03:00            
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:04:00         ei läht.  
   Felix Späth Germany  GER  13:05:00            
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:06:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English