49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Väliaika
6,3 km
Maali
6,7 km
 
1.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  10:42:00   9:14 (1)  35:33 (1)  36:42  
2.   Jani Lakanen Koovee  FIN  11:36:00   9:49 (2)  36:19 (2)  37:19  
3.   Timo Sild Koovee  EST  10:06:00   11:05 (6)  38:06 (3)  39:11  
4.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  10:30:00   10:18 (3)  38:54 (4)  39:59  
5.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:20:00   11:18 (10)  40:14 (5)  41:17  
6.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:44:00   12:45 (19)     41:54  
7.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  10:28:00   11:22 (11)  40:57 (6)  42:08  
8.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  10:08:00   12:04 (15)  41:17 (7)  42:29  
9.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  10:50:00   12:23 (16)  41:28 (8)  42:37  
10.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  10:46:00   11:33 (13)  41:35 (9)  42:47  
11.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:24:00   11:05 (6)  41:36 (10)  42:50  
12.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  10:12:00      42:41 (12)  43:50  
13.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  11:12:00   13:19 (22)  42:33 (11)  43:53  
14.   Topi Anjala Koovee  FIN  10:52:00   13:02 (20)  42:53 (13)  44:02  
15.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:06:00   11:42 (14)  42:59 (14)  44:08  
16.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  10:44:00   11:10 (8)  43:31 (15)  44:55  
17.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:00:00   10:28 (4)  44:12 (16)  45:32  
18.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  10:36:00   10:36 (5)  44:17 (17)  45:41  
19.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:40:00   11:32 (12)  44:53 (18)  45:55  
20.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  11:40:00   14:57 (30)  45:23 (20)  46:27  
21.   Filip Brunell OK Trian  FIN  10:20:00   12:34 (17)  45:23 (20)  46:37  
22.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  10:04:00   16:04 (31)  45:21 (19)  46:39  
23.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  10:38:00   12:38 (18)  45:49 (22)  47:20  
24.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  11:18:00   11:16 (9)  46:22 (23)  47:29  
25.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:58:00   17:09 (33)  48:22 (24)  49:33  
26.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  11:32:00   13:19 (22)  49:21 (25)  50:24  
27.   Johannes Turunen Koovee  FIN  11:28:00   13:57 (27)  49:43 (26)  50:52  
28.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:00:00   13:23 (24)  49:43 (26)  51:01  
29.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:22:00   17:46 (35)  51:03 (28)  52:32  
30.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  11:24:00   16:27 (32)  51:36 (29)  53:10  
31.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  10:16:00   13:11 (21)  52:02 (30)  53:23  
32.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:48:00   19:48 (36)  52:32 (31)  53:46  
33.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:00:00   17:33 (34)     54:17  
34.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:54:00   13:55 (26)  55:02 (32)  56:13  
35.   Felix Späth Germany  GER  11:42:00   14:44 (29)  55:26 (33)  56:43  
36.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:22:00   13:23 (24)  56:39 (34)  57:59  
37.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  10:58:00   14:34 (28)  1:04:48 (35)  1:05:58  
38.   Lok Hin Ma Hong Kong  GBR  11:14:00   25:53 (37)  1:25:33 (36)  1:26:46  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  10:26:00         keskeytti  
   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  10:34:00         keskeytti  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:02:00         ei läht.  
   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00         keskeytti  
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  11:10:00         ei läht.  
   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  11:48:00         keskeytti  
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  11:52:00         ei läht.  
   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:02:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English