49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Väliaika
10,7 km
Maali
11,3 km
 
1.   Topi Anjala Koovee  FIN  12:18:00   24:01 (1)  1:04:56 (2)  1:07:11  
2.   Timo Sild Koovee  EST  12:14:00   24:38 (2)  1:04:47 (1)  1:07:16  
3.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  11:02:00   26:10 (6)  1:06:20 (3)  1:08:35  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:22:00   25:01 (3)  1:06:39 (4)  1:08:58  
5.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:36:00   26:13 (7)  1:08:12 (5)  1:10:49  
6.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  12:00:00   25:45 (5)  1:09:45 (6)  1:12:18  
7.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  10:52:00   26:56 (11)  1:09:50 (7)  1:12:27  
8.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  11:16:00   25:40 (4)  1:11:42 (8)  1:14:31  
9.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:30:00   26:49 (10)  1:12:18 (9)  1:14:49  
10.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:20:00   27:27 (13)  1:12:38 (10)  1:15:04  
11.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:40:00   27:15 (12)  1:13:14 (11)  1:15:42  
12.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  12:24:00   26:18 (8)  1:13:40 (13)  1:16:14  
13.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  12:10:00   28:10 (15)  1:13:36 (12)  1:16:16  
14.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:18:00   28:32 (16)  1:14:01 (14)  1:16:32  
15.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:04:00   26:48 (9)  1:14:09 (15)  1:16:50  
16.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  12:32:00   28:42 (17)  1:16:44 (17)  1:19:27  
17.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   28:02 (14)  1:16:50 (18)  1:19:39  
18.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:40:00   32:21 (29)  1:16:37 (16)  1:19:41  
19.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  11:12:00   29:29 (21)  1:17:52 (20)  1:20:47  
20.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  10:54:00   28:52 (18)  1:17:47 (19)  1:21:03  
21.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  11:46:00   30:21 (23)  1:19:27 (21)  1:22:17  
22.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  11:10:00   31:00 (27)  1:19:36 (22)  1:22:36  
23.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  11:08:00   28:55 (19)  1:20:38 (24)  1:23:28  
24.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:42:00   29:01 (20)  1:20:35 (23)  1:23:36  
25.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:46:00   29:46 (22)  1:22:24 (26)  1:25:12  
26.   Johannes Turunen Koovee  FIN  11:06:00   30:24 (24)  1:22:49 (28)  1:25:25  
27.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  10:48:00   31:17 (28)  1:22:23 (25)  1:25:54  
28.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:34:00   30:47 (26)  1:22:43 (27)  1:26:08  
29.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  11:52:00   30:39 (25)  1:26:17 (29)  1:29:31  
30.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  12:26:00   34:37 (31)  1:30:27 (30)  1:33:36  
31.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  11:58:00   37:12 (33)  1:34:47 (32)  1:38:20  
32.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:50:00   32:48 (30)  1:34:35 (31)  1:38:53  
33.   Lok Hin Ma Hong Kong  GBR  11:28:00   44:20 (36)  1:49:53 (33)  1:53:26  
34.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  12:20:00   35:25 (32)  1:50:16 (34)  1:54:05  
35.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:12:00   43:19 (35)  1:51:35 (35)  1:54:42  
36.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:26:00   41:00 (34)  1:52:23 (36)  1:55:46  
37.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:04:00   48:07 (37)  2:00:32 (37)  2:04:11  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:42:00         ei läht.  
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  11:00:00         ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  11:30:00         ei läht.  
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  11:48:00         ei läht.  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  12:16:00         ei läht.  
   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  12:40:00         ei läht.  
   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  12:42:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English