49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Väliaika
9,2 km
Maali
10,8 km
 
1.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  14:42:00   23:42 (1)  50:46 (1)  58:06  
2.   Timo Sild Koovee  EST  13:34:00   24:16 (2)  53:07 (3)  1:01:01  
3.   Topi Anjala Koovee  FIN  14:38:00   24:22 (3)  52:35 (2)  1:01:23  
4.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  14:50:00   26:44 (9)  57:37 (6)  1:05:47  
5.   Jani Lakanen Koovee  FIN  13:02:00   26:38 (7)  57:00 (5)  1:06:03  
6.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:02:00   25:34 (4)  58:01 (7)  1:06:17  
7.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:56:00   26:22 (5)  56:36 (4)  1:06:22  
8.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:52:00   26:24 (6)  58:13 (8)  1:07:03  
9.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:32:00   26:54 (10)  58:45 (10)  1:07:16  
10.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  14:32:00   27:42 (11)  58:44 (9)  1:07:41  
11.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  13:14:00   28:12 (13)  59:18 (11)  1:08:22  
12.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:00:00   27:45 (12)  1:00:02 (12)  1:08:24  
13.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  14:46:00   28:46 (16)  1:01:42 (15)  1:10:00  
14.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:00:00   28:18 (14)  1:01:20 (14)  1:10:28  
15.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:10:00   26:39 (8)  1:01:14 (13)  1:10:33  
16.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  13:28:00   29:08 (18)  1:02:49 (16)  1:11:17  
17.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  14:28:00   29:28 (19)  1:03:35 (17)  1:12:32  
18.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  13:12:00   30:17 (25)  1:03:51 (19)  1:12:49  
19.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  13:38:00      1:03:58 (20)  1:13:33  
20.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  13:44:00   30:05 (24)  1:04:23 (22)  1:13:40  
21.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  14:52:00   32:03 (27)  1:05:46 (24)  1:14:54  
22.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  14:20:00   29:41 (20)  1:03:44 (18)  1:14:56  
23.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  14:48:00   28:46 (16)  1:03:58 (20)  1:15:05  
24.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  13:58:00   30:03 (23)  1:05:41 (23)  1:15:10  
25.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  13:36:00   32:58 (28)  1:06:51 (25)  1:15:48  
26.   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  13:08:00   28:42 (15)  1:07:49 (27)  1:16:43  
27.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  14:14:00   30:01 (22)  1:07:05 (26)  1:16:49  
28.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:36:00   31:15 (26)  1:08:16 (28)  1:18:10  
29.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  13:04:00   32:59 (29)  1:09:46 (30)  1:19:23  
30.   Johannes Turunen Koovee  FIN  13:54:00   33:49 (31)  1:09:54 (31)  1:19:48  
31.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  13:48:00   35:29 (32)  1:11:37 (32)  1:20:20  
32.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  13:24:00   30:00 (21)  1:08:41 (29)  1:21:52  
33.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:10:00   33:11 (30)  1:12:09 (33)  1:22:05  
34.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  14:06:00   39:59 (33)  1:22:42 (34)  1:33:40  
35.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  14:16:00   41:01 (34)  1:28:28 (35)  1:39:42  
36.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  14:22:00   42:40 (35)  1:30:45 (36)  1:44:10  
37.   Lok Hin Ma Hong Kong  GBR  13:16:00   42:51 (36)  1:36:12 (38)  1:49:41  
38.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  14:34:00   45:11 (37)  1:33:50 (37)  1:51:22  
39.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  13:42:00   46:28 (38)  1:39:22 (39)  1:53:07  
40.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:22:00   48:44 (39)  1:54:24 (40)  2:10:51  
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  13:00:00         ei läht.  
   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  13:18:00         keskeytti  
   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:50:00         ei läht.  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:56:00         ei läht.  
   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  14:24:00         ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  14:58:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English