49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H18E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,7 km
Väliaika
6,8 km
Maali
7,3 km
 
1.   Konsta Puranen Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00      3:07:02 (1)  3:09:12  
2.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:04:58   2:48:04 (1)  3:14:13 (2)  3:16:16  
3.   Eero Lapila MS Parma  FIN  11:07:17   2:51:34 (2)  3:19:12 (3)  3:21:23  
4.   Emil Sevelius OK Trian  FIN  11:06:40      3:26:46 (4)  3:28:51  
5.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:13:30   3:02:03 (3)  3:27:49 (6)  3:29:36  
6.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  11:16:37   3:03:48 (4)  3:27:47 (5)  3:29:45  
7.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  11:17:50   3:03:50 (5)  3:27:50 (7)  3:29:52  
8.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:24:28   3:08:31 (7)  3:33:04 (8)  3:35:01  
9.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  11:22:00   3:09:11 (8)  3:36:05 (9)  3:38:03  
10.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  11:19:05   3:03:52 (6)  3:36:46 (10)  3:39:05  
11.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:28:05      3:47:14 (11)  3:49:04  
12.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  11:30:44   3:21:15 (9)  3:47:19 (12)  3:49:19  
13.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:26:26   3:22:51 (10)  3:47:21 (13)  3:49:38  
14.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:41:43   3:32:46 (11)  3:57:12 (14)  3:59:07  
15.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  11:40:26   3:32:50 (12)  3:57:14 (15)  3:59:14  
16.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:44:57   3:34:59 (13)  4:00:56 (16)  4:02:58  
17.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:46:00      4:01:48 (17)  4:04:16  
18.   Otso Westerlund Koovee  FIN  11:42:22   3:35:04 (14)  4:05:14 (18)  4:07:38  
19.   Eemeli Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:47:00   3:42:41 (15)  4:11:03 (19)  4:12:57  
20.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  11:48:00   3:47:41 (16)  4:18:13 (20)  4:20:16  
21.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:52:00      4:21:08 (21)  4:23:26  
22.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:49:00   3:53:40 (18)  4:23:34 (22)  4:25:52  
23.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:50:00   3:53:36 (17)  4:24:52 (23)  4:27:16  
24.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  11:51:00      4:27:31 (24)  4:30:07  
25.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  11:53:00   4:01:19 (20)  4:30:11 (25)  4:32:34  
26.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:54:00   4:00:07 (19)  4:34:53 (26)  4:37:27  
27.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:57:00   4:28:50 (21)  5:04:38 (27)  5:07:03  
28.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:56:00   4:37:02 (22)  5:12:39 (28)  5:15:12  
29.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  11:58:00   4:38:37 (23)  5:16:59 (29)  5:19:31  
30.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  11:59:00   5:03:54 (24)  5:37:47 (30)  5:40:12  
   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:39:38         ei läht.  
   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  11:55:00         ei läht.  
   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:01:00            
   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  12:02:00         ei läht.  
   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  12:03:00            
   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:04:00            
   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:05:00         ei läht.  
   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:06:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English