49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,2 km
Maali
5,6 km
 
1.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  12:19:00   36:46 (1)  37:53  
2.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:15:00   37:03 (2)  38:15  
3.   Konsta Puranen Tampereen Pyrintö  FIN  12:09:00   37:27 (3)  38:36  
4.   Eero Lapila MS Parma  FIN  12:41:00   38:01 (4)  39:18  
5.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  12:17:00   38:57 (5)  40:15  
6.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  12:29:00   39:03 (6)  40:19  
7.   Emil Sevelius OK Trian  FIN  11:37:00   39:22 (7)  40:36  
8.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:39:00   39:40 (8)  40:50  
9.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:55:00   40:51 (9)  42:02  
10.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  11:33:00   40:58 (10)  42:13  
11.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  11:31:00   44:38 (11)  45:51  
12.   Otso Westerlund Koovee  FIN  12:23:00   47:30 (13)  48:45  
13.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:19:00   47:25 (12)  48:49  
14.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  11:39:00   48:00 (14)  49:15  
15.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  12:37:00   48:04 (15)  49:20  
16.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:51:00   48:47 (16)  50:05  
17.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  12:21:00   49:32 (17)  50:49  
18.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  12:25:00   51:04 (18)  52:23  
19.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  12:33:00   51:55 (20)  53:00  
20.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:11:00   51:42 (19)  53:05  
21.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:03:00   52:42 (21)  53:50  
22.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:49:00   54:03 (22)  55:21  
23.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:09:00   55:02 (23)  56:32  
24.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:29:00   55:41 (24)  57:03  
25.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:13:00   57:15 (25)  58:36  
26.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  12:13:00   57:35 (26)  58:48  
27.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:27:00   58:03 (27)  59:33  
28.   Eemeli Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:53:00   58:44 (28)  59:56  
29.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:45:00   59:20 (29)  1:00:43  
30.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  11:41:00   59:39 (30)  1:01:00  
31.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:07:00   1:01:42 (31)  1:03:13  
32.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  12:15:00   1:03:54 (32)  1:05:11  
33.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:17:00   1:06:52 (33)  1:08:12  
34.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  12:35:00   1:16:57 (34)  1:18:18  
35.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:27:00   1:29:30 (35)  1:30:40  
36.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  11:23:00   1:57:50 (36)  1:59:16  
   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:21:00      ei läht.  
   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  11:25:00      ei läht.  
   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:05:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English