49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,4 km
Väliaika
7,2 km
Maali
8,1 km
 
1.   Konsta Puranen Tampereen Pyrintö  FIN  11:25:00   19:01 (1)  45:32 (1)  50:29  
2.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:41:00   20:05 (4)  48:36 (2)  53:41  
3.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:39:00   20:48 (7)  49:10 (3)  54:01  
4.   Emil Sevelius OK Trian  FIN  10:15:00   21:46 (9)  49:23 (4)  54:07  
5.   Eero Lapila MS Parma  FIN  11:01:00   20:39 (6)  49:37 (5)  54:44  
6.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:31:00   19:31 (2)  50:01 (6)  54:50  
7.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:11:00   19:37 (3)  51:17 (8)  56:05  
8.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:33:00   20:25 (5)  50:36 (7)  56:21  
9.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:07:00   21:18 (8)  51:23 (9)  56:44  
10.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  10:29:00   22:28 (12)  51:54 (12)  56:51  
11.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  10:31:00   22:22 (11)  51:37 (10)  56:59  
12.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  11:07:00   22:18 (10)  51:39 (11)  57:32  
13.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  10:43:00   24:17 (18)  53:20 (13)  58:17  
14.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:01:00   22:54 (15)  53:55 (14)  59:03  
14.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  10:19:00   22:51 (14)  53:59 (15)  59:03  
16.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  11:17:00   25:59 (23)  57:50 (17)  1:03:34  
17.   Eemeli Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:25:00   24:05 (17)  57:50 (17)  1:03:40  
18.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  10:45:00   24:21 (19)  58:51 (19)  1:04:17  
19.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:47:00   22:35 (13)  57:29 (16)  1:04:42  
20.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:35:00      1:01:13 (20)  1:06:24  
21.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  10:33:00   28:42 (32)  1:01:17 (21)  1:06:50  
22.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:09:00   26:32 (25)  1:01:54 (23)  1:07:20  
23.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  10:13:00   26:57 (29)  1:02:18 (24)  1:07:55  
24.   Otso Westerlund Koovee  FIN  10:23:00   23:32 (16)  1:01:49 (22)  1:08:13  
25.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:03:00   24:24 (20)  1:02:32 (25)  1:08:57  
26.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:57:00   24:52 (21)  1:03:04 (27)  1:09:06  
27.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:23:00   26:37 (26)  1:02:51 (26)  1:09:17  
28.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  10:49:00   25:59 (23)  1:05:02 (28)  1:12:01  
29.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:53:00   25:12 (22)  1:05:55 (29)  1:12:23  
30.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:11:00   26:45 (27)  1:06:08 (30)  1:14:02  
31.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  11:05:00   26:48 (28)  1:09:49 (31)  1:15:51  
32.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  10:59:00   27:29 (31)  1:09:58 (32)  1:16:47  
33.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:37:00   27:08 (30)  1:11:47 (33)  1:18:38  
34.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  10:05:00   32:36 (34)  1:17:15 (35)  1:24:25  
35.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:09:00   31:56 (33)  1:16:02 (34)  1:24:37  
   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:55:00         ei läht.  
   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:13:00         keskeytti  
   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00         ei läht.  
   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  11:21:00         ei läht.  
   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  11:29:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English