49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,1 km
Maali
6,8 km
 
1.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  14:07:00   35:34 (1)  44:39  
2.   Konsta Puranen Tampereen Pyrintö  FIN  14:03:00   36:45 (2)  45:53  
3.   Emil Sevelius OK Trian  FIN  15:31:00   37:36 (3)  46:55  
4.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  15:13:00   38:14 (4)  47:40  
5.   Eero Lapila MS Parma  FIN  14:23:00   38:36 (5)  48:13  
6.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:09:00   41:02 (9)  50:05  
7.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:33:00   41:21 (10)  50:16  
8.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  14:55:00   40:32 (6)  50:21  
9.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  14:05:00   40:58 (8)  50:39  
10.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:07:00   40:40 (7)  50:54  
11.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  15:09:00   42:08 (11)  51:05  
12.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  15:01:00   42:47 (12)  52:16  
13.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  15:29:00   43:05 (13)  52:29  
14.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  14:31:00   45:26 (15)  55:42  
15.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  15:21:00   45:25 (14)  55:44  
16.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  14:19:00   45:46 (16)  56:17  
17.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  14:49:00   45:47 (17)  56:22  
18.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  14:27:00   47:24 (18)  57:07  
19.   Eemeli Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:15:00   49:01 (20)  59:39  
20.   Otso Westerlund Koovee  FIN  14:57:00   48:19 (19)  1:00:22  
21.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  15:25:00   52:11 (22)  1:02:37  
22.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  14:51:00   53:03 (23)  1:02:38  
23.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  14:47:00   51:52 (21)  1:03:26  
24.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  14:15:00   53:27 (24)  1:04:39  
25.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  15:17:00   53:31 (25)  1:05:30  
26.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  14:11:00   57:26 (30)  1:07:03  
27.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:53:00   55:04 (26)  1:07:36  
28.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:33:00   55:35 (27)  1:07:42  
29.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  15:19:00   58:03 (31)  1:08:30  
30.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:59:00   56:26 (28)  1:09:46  
31.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  15:11:00   58:51 (32)  1:09:58  
32.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  15:03:00   59:55 (34)  1:10:23  
33.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:39:00   57:08 (29)  1:10:25  
34.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  14:41:00   59:00 (33)  1:13:05  
35.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  14:17:00   1:02:07 (35)  1:16:19  
36.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  14:01:00   1:17:42 (36)  1:29:42  
   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  14:25:00      ei läht.  
   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:35:00      ei läht.  
   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  14:43:00      ei läht.  
   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:23:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English