49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,5 km
Maali
4,8 km
 
1.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  12:32:00   31:06 (1)  32:15  
2.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:18:00   31:15 (2)  32:23  
3.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:42:00   31:56 (3)  33:05  
4.   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:32:00   33:13 (4)  34:28  
5.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:34:00   33:48 (5)  34:52  
6.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  11:54:00   34:02 (6)  35:07  
7.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  12:26:00   37:08 (7)  38:17  
8.   Kimmo Kontio Kangasala SK  FIN  12:10:00   37:51 (9)  38:56  
9.   Tomi Kyrönlahti Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:36:00   37:49 (8)  39:04  
10.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  12:00:00      39:15  
11.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  12:36:00   38:47 (10)  40:12  
12.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä  FIN  12:22:00   39:22 (11)  40:35  
13.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:40:00   39:29 (12)  40:47  
14.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:14:00   39:43 (13)  41:02  
15.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:58:00      41:14  
16.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:08:00   40:09 (14)  41:32  
17.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  12:38:00   40:45 (15)  42:08  
18.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  11:12:00   40:59 (16)  42:09  
19.   Aaro Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:14:00   42:33 (17)  43:37  
20.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:08:00   42:35 (18)  43:51  
21.   Wertti Autio Hyvinkään Rasti  FIN  12:20:00      44:47  
22.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   44:06 (20)  45:13  
23.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  12:40:00   44:01 (19)  45:23  
24.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:12:00   44:31 (21)  45:41  
25.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:30:00   44:54 (22)  46:00  
26.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:10:00   45:58 (24)  47:09  
27.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä  FIN  11:02:00   45:53 (23)  47:14  
28.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:52:00   46:26 (25)  47:43  
29.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  12:28:00      48:09  
30.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:16:00   47:19 (26)  48:35  
31.   Marcus Kopra OK Trian  FIN  11:48:00   47:35 (27)  48:53  
32.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:26:00   47:50 (28)  49:07  
33.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:04:00   49:14 (29)  50:57  
34.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:00:00   49:45 (30)  51:05  
35.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:46:00   52:31 (31)  53:53  
36.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:50:00   54:12 (32)  55:24  
37.   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:02:00   54:39 (33)  55:51  
38.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK  FIN  11:20:00   54:49 (34)  56:15  
39.   Roope Pöyry SK Pohjantähti  FIN  11:24:00   55:38 (35)  57:04  
40.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  11:28:00   1:03:08 (36)  1:05:05  
41.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  11:56:00   1:05:18 (37)  1:06:46  
42.   Thomas Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  11:30:00   1:07:29 (38)  1:08:48  
43.   Elias Miikkulainen Suomusjärven Sisu  FIN  11:22:00      1:14:47  
44.   Ossi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  11:38:00   1:18:35 (39)  1:19:50  
45.   Lucas Mylläri Närpes OK  FIN  12:06:00   1:23:29 (40)  1:25:09  
   Ville Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:04:00      keskeytti  
   Sakari Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:42:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English