49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H12TR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,9 km
 
1.   Eino Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:56:00   15:24  
2.   Joona Lohela Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:54:00   16:04  
3.   Paavo Niemelä Iisu  FIN  10:12:00   16:05  
4.   Aaro Kujansuu Rastikarhut  FIN  10:36:00   16:21  
4.   Konsta Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:02:00   16:21  
6.   Atte Rajamäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:38:00   17:08  
7.   Roni Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  11:10:00   17:12  
8.   Otso Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:16:00   17:13  
9.   Elmeri Konstari Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:26:00   17:14  
10.   Matti Pitkänen Rasti-Jussit  FIN  11:14:00   18:01  
11.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:34:00   18:16  
12.   Tuomas Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:06:00   18:33  
13.   Verneri Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:26:00   18:49  
14.   Antti Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  10:40:00   18:55  
15.   Jaakko Kervinen Järvenpään Palo  FIN  10:28:00   19:06  
16.   Sakari Syrjälä Koovee  FIN  10:48:00   19:14  
17.   Miki Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  10:24:00   19:35  
18.   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:50:00   20:09  
19.   Petr Minkin Russia  RUS  10:10:00   20:32  
20.   Matias Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:24:00   20:34  
21.   Jonne Mukkala Kalevan Rasti  FIN  10:30:00   20:47  
22.   Aarni Jokipii Rasti-Jussit  FIN  10:22:00   21:33  
23.   Olli Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:44:00   21:42  
24.   Otto Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:52:00   21:47  
25.   Rasmus Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:12:00   22:41  
26.   Santtu Soanjärvi Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:08:00   22:47  
27.   Jimmy Kuntola Rasti-Kurikka  FIN  11:04:00   23:05  
28.   Topi Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:20:00   23:15  
29.   Taavi Sinisammal Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:14:00   23:18  
30.   Kalle Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:16:00   24:16  
31.   Joni Ahokas Hyvinkään Rasti  FIN  10:42:00   28:50  
32.   Onni Salonen Sotkamon Jymy  FIN  10:18:00   28:57  
33.   Jonne Makkonen Liperin Taimi  FIN  11:20:00   30:04  
34.   Artemii Petrov Russia  FIN  11:00:00   30:28  
35.   Iiro Hauhia Rasti-Jussit  FIN  10:32:00   35:43  
36.   Joonas Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:28:00   38:27  
37.   Aaro Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:30:00   41:25  
   Eetu Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:58:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English