49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H10RR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Eemil Koskinen
Tampereen Pyrintö
1:38 (1)
4:49 (1)
3:11 (1)
7:20 (1)
2:31 (2)
10:16 (1)
2:56 (3)
11:25 (1)
1:09 (1)
12:43 (1)
1:18 (2)
12:59 (1)
16 (11)
12:59  Eemil Koskinen
2   Joona Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
2:53 (19)
6:40 (6)
3:47 (2)
9:07 (2)
2:27 (1)
11:49 (2)
2:42 (1)
12:58 (2)
1:09 (1)
14:09 (2)
1:11 (1)
14:22 (2)
13 (1)
14:22  Joona Hirvilahti
3   Ville Isokangas
Alajärven Ankkurit
2:13 (8)
6:22 (5)
4:09 (6)
9:11 (3)
2:49 (4)
12:49 (3)
3:38 (9)
14:19 (3)
1:30 (8)
15:53 (3)
1:34 (4)
16:07 (3)
14 (3)
16:07  Ville Isokangas
4   Altti Heikkinen
Sotkamon Jymy
1:46 (2)
5:41 (2)
3:55 (3)
9:55 (7)
4:14 (16)
13:16 (8)
3:21 (6)
14:36 (6)
1:20 (5)
15:54 (4)
1:18 (2)
16:08 (4)
14 (3)
16:08  Altti Heikkinen
5   Veikka Heino
SK Pohjantähti
2:10 (4)
6:48 (9)
4:38 (10)
9:51 (6)
3:03 (6)
13:01 (5)
3:10 (4)
14:37 (7)
1:36 (10)
16:21 (5)
1:44 (6)
16:39 (5)
18 (14)
16:39  Veikka Heino
6   Aleksi Hauhia
Rasti-Jussit
2:04 (3)
8:11 (15)
6:07 (18)
10:44 (12)
2:33 (3)
13:38 (9)
2:54 (2)
14:51 (8)
1:13 (3)
16:38 (6)
1:47 (7)
16:52 (6)
14 (3)
16:52  Aleksi Hauhia
7   Tatu Palokangas
Alatornion Pirkat
2:11 (5)
6:12 (3)
4:01 (4)
9:14 (4)
3:02 (5)
12:51 (4)
3:37 (8)
14:19 (3)
1:28 (7)
16:39 (7)
2:20 (14)
16:54 (7)
15 (7)
16:54  Tatu Palokangas
8   Kalle Kulju
Kalvolan Keihäs
2:12 (6)
6:43 (8)
4:31 (9)
9:57 (8)
3:14 (8)
13:10 (7)
3:13 (5)
14:28 (5)
1:18 (4)
16:43 (8)
2:15 (12)
16:58 (8)
15 (7)
16:58  Kalle Kulju
9   Konsta Peltola
Keuruun Kisailijat
2:12 (6)
6:19 (4)
4:07 (5)
9:25 (5)
3:06 (7)
13:06 (6)
3:41 (11)
14:57 (9)
1:51 (12)
16:47 (9)
1:50 (8)
17:00 (9)
13 (1)
17:00  Konsta Peltola
10   Rasmus Hautala
IF Femman
2:36 (13)
7:06 (11)
4:30 (8)
10:44 (12)
3:38 (12)
14:29 (10)
3:45 (12)
16:00 (11)
1:31 (9)
17:56 (10)
1:56 (9)
18:13 (10)
17 (13)
18:13  Rasmus Hautala
11   Mikhail Belov
Russia
2:13 (8)
6:40 (6)
4:27 (7)
10:38 (11)
3:58 (13)
14:29 (10)
3:51 (13)
16:23 (12)
1:54 (13)
18:05 (11)
1:42 (5)
18:26 (11)
21 (19)
18:26  Mikhail Belov
12   Iisakki Jussinmäki
Halsuan Toivo
2:25 (11)
7:05 (10)
4:40 (11)
10:24 (9)
3:19 (11)
14:35 (13)
4:11 (15)
15:57 (10)
1:22 (6)
18:13 (12)
2:16 (13)
18:28 (12)
15 (7)
18:28  Iisakki Jussinmäki
13   Sisu Peltoniemi
Kaustisen Pohjan-Veikot
2:36 (13)
7:23 (12)
4:47 (12)
10:37 (10)
3:14 (8)
14:29 (10)
3:52 (14)
16:48 (13)
2:19 (18)
19:16 (14)
2:28 (15)
19:30 (13)
14 (3)
19:30  Sisu Peltoniemi
14   Rasmus Krook
IK Falken
2:21 (10)
8:23 (16)
6:02 (16)
11:40 (14)
3:17 (10)
15:12 (14)
3:32 (7)
17:06 (14)
1:54 (13)
19:13 (13)
2:07 (11)
19:34 (14)
21 (19)
19:34  Rasmus Krook
15   Tommi Nissinen
Liperin Taimi
2:38 (17)
7:53 (13)
5:15 (13)
11:51 (15)
3:58 (13)
15:30 (15)
3:39 (10)
17:20 (15)
1:50 (11)
20:29 (15)
3:09 (20)
20:45 (15)
16 (11)
20:45  Tommi Nissinen
16   Eemeli Venho
Maarian Mahti
2:58 (20)
9:02 (18)
6:04 (17)
13:05 (17)
4:03 (15)
17:46 (16)
4:41 (16)
19:52 (16)
2:06 (15)
21:55 (16)
2:03 (10)
22:10 (16)
15 (7)
22:10  Eemeli Venho
17   Olli Kuusisto
Koovee
2:38 (17)
8:25 (17)
5:47 (15)
12:58 (16)
4:33 (19)
18:19 (17)
5:21 (19)
20:25 (17)
2:06 (15)
23:25 (17)
3:00 (18)
23:43 (17)
18 (14)
23:43  Olli Kuusisto
18   Eppu Laine
Hyvinkään Rasti
2:29 (12)
9:39 (19)
7:10 (20)
14:00 (19)
4:21 (17)
19:09 (19)
5:09 (18)
21:30 (18)
2:21 (19)
24:54 (18)
3:24 (21)
25:13 (18)
19 (16)
25:13  Eppu Laine
19   Ville Hiirsalmi
Turun Metsänkävijät
2:36 (13)
11:03 (21)
8:27 (23)
15:24 (20)
4:21 (17)
20:14 (20)
4:50 (17)
22:39 (19)
2:25 (20)
25:32 (19)
2:53 (17)
25:54 (19)
22 (21)
25:54  Ville Hiirsalmi
20   Mikko Turpeinen
Vihtavuoren Pamaus
2:37 (16)
7:59 (14)
5:22 (14)
13:13 (18)
5:14 (20)
18:40 (18)
5:27 (20)
22:57 (20)
4:17 (23)
26:56 (20)
3:59 (23)
27:16 (20)
20 (17)
27:16  Mikko Turpeinen
21   Vetja Triipponen
Kuhmon Peurat
3:12 (21)
14:24 (25)
11:12 (26)
20:14 (25)
5:50 (22)
26:24 (23)
6:10 (21)
28:31 (22)
2:07 (17)
31:23 (21)
2:52 (16)
31:45 (21)
22 (21)
31:45  Vetja Triipponen
22   Onni Pänkäläinen
Viitasaaren Suunta
5:03 (25)
12:46 (23)
7:43 (21)
18:33 (22)
5:47 (21)
25:35 (22)
7:02 (23)
29:09 (23)
3:34 (22)
32:39 (22)
3:30 (22)
32:59 (22)
20 (17)
32:59  Onni Pänkäläinen
23   Niko Mannonen
Angelniemen Ankkuri
3:40 (22)
10:39 (20)
6:59 (19)
17:29 (21)
6:50 (23)
24:03 (21)
6:34 (22)
28:20 (21)
4:17 (23)
33:00 (23)
4:40 (24)
33:26 (23)
26 (25)
33:26  Niko Mannonen
24   Juho Nivukoski
Ylistaron Kilpa-Veljet
3:50 (23)
13:14 (24)
9:24 (24)
20:11 (24)
6:57 (24)
28:17 (24)
8:06 (24)
33:20 (24)
5:03 (25)
38:23 (24)
5:03 (25)
38:47 (24)
24 (24)
38:47  Juho Nivukoski
25   Pyry Pänkäläinen
Viitasaaren Suunta
5:22 (26)
15:43 (26)
10:21 (25)
23:01 (26)
7:18 (25)
33:17 (25)
10:16 (25)
36:05 (25)
2:48 (21)
39:09 (25)
3:04 (19)
39:31 (25)
22 (21)
39:31  Pyry Pänkäläinen
26   Sviatoslav Kostygov
Russia
3:50 (23)
11:54 (22)
8:04 (22)
19:23 (23)
7:29 (26)
34:57 (26)
15:34 (26)
40:48 (26)
5:51 (26)
46:50 (26)
6:02 (26)
47:17 (26)
27 (26)
47:17  Sviatoslav Kostygov
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English