49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D8RR 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Iida Syrjälahti
Rasti-Vihti
54 (5)
3:27 (2)
2:33 (2)
6:08 (1)
2:41 (1)
10:46 (1)
4:38 (1)
14:58 (1)
4:12 (2)
17:45 (1)
2:47 (1)
18:00 (1)
15 (2)
18:00  Iida Syrjälahti
2   Ilona Anttila
SK Pohjantähti
50 (4)
3:06 (1)
2:16 (1)
7:50 (3)
4:44 (8)
12:57 (3)
5:07 (2)
17:18 (3)
4:21 (3)
20:06 (2)
2:48 (4)
20:21 (2)
15 (2)
20:21  Ilona Anttila
3   Helmiina Similä
SK Pohjantähti
45 (1)
3:34 (3)
2:49 (4)
6:55 (2)
3:21 (2)
12:33 (2)
5:38 (4)
17:01 (2)
4:28 (5)
20:21 (3)
3:20 (8)
20:41 (3)
20 (14)
20:41  Helmiina Similä
4   Aino Koskinen
Tampereen Pyrintö
49 (3)
4:03 (5)
3:14 (6)
7:53 (4)
3:50 (4)
14:19 (4)
6:26 (9)
19:17 (4)
4:58 (9)
22:04 (4)
2:47 (1)
22:23 (4)
19 (9)
22:23  Aino Koskinen
5   Emilia Matinlauri
Haukiputaan Heitto
46 (2)
4:06 (6)
3:20 (10)
9:11 (8)
5:05 (11)
14:21 (5)
5:10 (3)
19:23 (5)
5:02 (10)
22:16 (5)
2:53 (5)
22:35 (5)
19 (9)
22:35  Emilia Matinlauri
6   Jonna Kärnä
Sonkajärven Pahka
57 (9)
4:29 (9)
3:32 (11)
9:48 (12)
5:19 (15)
15:36 (7)
5:48 (6)
20:00 (6)
4:24 (4)
23:47 (6)
3:47 (15)
24:07 (6)
20 (14)
24:07  Jonna Kärnä
7   Silja Alahäivälä
Pudasjärven Urheilijat
1:09 (16)
4:27 (8)
3:18 (8)
9:23 (10)
4:56 (9)
17:17 (10)
7:54 (15)
22:12 (8)
4:55 (8)
25:43 (8)
3:31 (11)
26:02 (7)
19 (9)
26:02  Silja Alahäivälä
8   Nanna Nivukoski
Lapuan Virkiä
1:03 (11)
4:50 (12)
3:47 (15)
10:15 (13)
5:25 (16)
17:41 (12)
7:26 (14)
22:28 (10)
4:47 (7)
25:56 (9)
3:28 (10)
26:15 (8)
19 (9)
26:15  Nanna Nivukoski
9   Silva Kulju
Kalvolan Keihäs
1:15 (17)
5:02 (14)
3:47 (15)
10:15 (13)
5:13 (14)
17:33 (11)
7:18 (13)
23:11 (11)
5:38 (15)
26:17 (10)
3:06 (7)
26:33 (9)
16 (4)
26:33  Silva Kulju
10   Tiuku Suomi
Lounais-Hämeen Rasti
56 (8)
4:14 (7)
3:18 (8)
8:41 (5)
4:27 (6)
17:02 (9)
8:21 (17)
22:13 (9)
5:11 (11)
26:18 (11)
4:05 (19)
26:36 (10)
18 (5)
26:36  Tiuku Suomi
11   Tove Krappe
MS Parma
55 (6)
3:45 (4)
2:50 (5)
8:57 (6)
5:12 (13)
14:44 (6)
5:47 (5)
23:41 (13)
8:57 (26)
27:25 (13)
3:44 (14)
27:55 (11)
30 (25)
27:55  Tove Krappe
12   Viivi Liuha
Suunta-Sepot
8:01 (26)
10:36 (24)
2:35 (3)
14:12 (23)
3:36 (3)
20:56 (19)
6:44 (10)
24:55 (14)
3:59 (1)
27:42 (14)
2:47 (1)
28:04 (12)
22 (17)
28:04  Viivi Liuha
13   Siiri Nivukoski
Ylistaron Kilpa-Veljet
55 (6)
4:37 (10)
3:42 (12)
11:36 (16)
6:59 (21)
18:39 (16)
7:03 (11)
25:28 (16)
6:49 (20)
28:32 (15)
3:04 (6)
28:51 (13)
19 (9)
28:51  Siiri Nivukoski
14   Helene Karppi
Laihian Luja
1:15 (17)
4:58 (13)
3:43 (13)
9:41 (11)
4:43 (7)
18:13 (14)
8:32 (18)
25:14 (15)
7:01 (21)
28:48 (16)
3:34 (12)
29:10 (14)
22 (17)
29:10  Helene Karppi
15   Ines Lervik
Solf IK
1:22:55 (27)
1:27:06 (25)
4:11 (17)
1:32:09 (27)
5:03 (10)
1:41:42 (27)
9:33 (23)
1:47:09 (27)
5:27 (13)
1:50:50 (27)
3:41 (13)
29:17 (15)
-
29:17  Ines Lervik
16   Sanni Kankaanpää
Laihian Luja
1:31 (20)
5:17 (15)
3:46 (14)
14:07 (22)
8:50 (24)
20:10 (18)
6:03 (7)
26:07 (17)
5:57 (16)
30:02 (17)
3:55 (17)
30:20 (16)
18 (5)
30:20  Sanni Kankaanpää
17   Julia Parkkila
SK Pohjantähti
2:23 (23)
7:20 (21)
4:57 (22)
12:28 (18)
5:08 (12)
21:25 (20)
8:57 (20)
26:57 (19)
5:32 (14)
31:49 (18)
4:52 (21)
32:12 (17)
23 (20)
32:12  Julia Parkkila
18   Anna Tujunen
Kuopion Suunnistajat
1:02 (10)
5:25 (16)
4:23 (18)
10:56 (15)
5:31 (17)
19:14 (17)
8:18 (16)
26:32 (18)
7:18 (22)
32:12 (19)
5:40 (24)
32:30 (18)
18 (5)
32:30  Anna Tujunen
19   Erika Takkinen
Loimaan Jankko
2:11 (22)
6:59 (19)
4:48 (21)
12:45 (20)
5:46 (18)
21:27 (21)
8:42 (19)
27:35 (21)
6:08 (17)
32:19 (20)
4:44 (20)
32:37 (19)
18 (5)
32:37  Erika Takkinen
20   Sanni Maisila
MS Parma
1:56 (21)
6:43 (18)
4:47 (20)
13:18 (21)
6:35 (19)
22:36 (23)
9:18 (22)
29:09 (22)
6:33 (19)
34:07 (21)
4:58 (22)
34:34 (20)
27 (24)
34:34  Sanni Maisila
21   Saaga Marjala
SK Pohjantähti
1:06 (14)
-
-
9:21 (9)
-
16:29 (8)
7:08 (12)
21:03 (7)
4:34 (6)
24:27 (7)
3:24 (9)
34:49 (21)
10:22 (27)
34:49  Saaga Marjala
22   Eveliina Mutikainen
Rasti-Jussit
1:24 (19)
4:39 (11)
3:15 (7)
8:59 (7)
4:20 (5)
18:15 (15)
9:16 (21)
27:09 (20)
8:54 (25)
34:56 (22)
7:47 (27)
35:19 (22)
23 (20)
35:19  Eveliina Mutikainen
23   Ilona Tonder
SK Vuoksi
1:03 (11)
5:43 (17)
4:40 (19)
12:37 (19)
6:54 (20)
22:28 (22)
9:51 (24)
30:59 (23)
8:31 (24)
36:15 (23)
5:16 (23)
36:38 (23)
23 (20)
36:38  Ilona Tonder
24   Minttu Lindeqvist
Paimion Rasti
2:39 (24)
9:01 (22)
6:22 (24)
16:17 (25)
7:16 (22)
26:30 (24)
10:13 (25)
32:56 (24)
6:26 (18)
36:50 (24)
3:54 (16)
37:12 (24)
22 (17)
37:12  Minttu Lindeqvist
25   Siru Lindroth
Karkki-Rasti
1:04 (13)
-
-
11:51 (17)
-
17:56 (13)
6:05 (8)
23:18 (12)
5:22 (12)
27:18 (12)
4:00 (18)
37:39 (25)
10:21 (26)
37:39  Siru Lindroth
26   Gaia Alhojärvi
Rasti-Jyry
1:07 (15)
7:11 (20)
6:04 (23)
14:28 (24)
7:17 (23)
27:48 (25)
13:20 (26)
35:50 (25)
8:02 (23)
42:31 (25)
6:41 (25)
42:56 (26)
25 (23)
42:56  Gaia Alhojärvi
27   Mona Kantelinen
Hyvinkään Rasti
3:07 (25)
9:48 (23)
6:41 (25)
18:55 (26)
9:07 (25)
34:05 (26)
15:10 (27)
45:37 (26)
11:32 (27)
53:17 (26)
7:40 (26)
53:38 (27)
21 (16)
53:38  Mona Kantelinen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English