49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D8RR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Ilona Anttila
SK Pohjantähti
1:43 (5)
4:12 (1)
2:29 (1)
9:52 (1)
5:40 (3)
14:03 (1)
4:11 (1)
15:43 (1)
1:40 (1)
18:10 (1)
2:27 (2)
18:28 (1)
18 (3)
18:28  Ilona Anttila
2   Helmiina Similä
SK Pohjantähti
2:10 (13)
5:01 (5)
2:51 (5)
10:05 (2)
5:04 (1)
15:36 (2)
5:31 (5)
18:01 (2)
2:25 (5)
21:06 (2)
3:05 (6)
21:25 (2)
19 (5)
21:25  Helmiina Similä
3   Sanni Kankaanpää
Laihian Luja
1:46 (6)
4:33 (3)
2:47 (2)
10:24 (4)
5:51 (5)
16:03 (3)
5:39 (9)
18:36 (3)
2:33 (6)
22:14 (4)
3:38 (15)
22:33 (3)
19 (5)
22:33  Sanni Kankaanpää
4   Tiuku Suomi
Lounais-Hämeen Rasti
1:56 (8)
4:46 (4)
2:50 (3)
10:18 (3)
5:32 (2)
16:31 (5)
6:13 (14)
19:38 (6)
3:07 (15)
22:03 (3)
2:25 (1)
22:39 (4)
36 (27)
22:39  Tiuku Suomi
5   Saaga Marjala
SK Pohjantähti
1:27 (1)
4:27 (2)
3:00 (7)
11:20 (6)
6:53 (13)
16:38 (6)
5:18 (3)
19:39 (7)
3:01 (11)
22:27 (5)
2:48 (3)
22:46 (5)
19 (5)
22:46  Saaga Marjala
6   Viivi Liuha
Suunta-Sepot
2:33 (19)
5:23 (9)
2:50 (3)
11:37 (9)
6:14 (8)
17:21 (8)
5:44 (11)
19:05 (4)
1:44 (2)
22:35 (6)
3:30 (11)
22:55 (6)
20 (9)
22:55  Viivi Liuha
7   Aino Koskinen
Tampereen Pyrintö
1:29 (2)
5:01 (5)
3:32 (12)
11:07 (5)
6:06 (7)
16:14 (4)
5:07 (2)
19:14 (5)
3:00 (10)
22:44 (7)
3:30 (11)
23:01 (7)
17 (1)
23:01  Aino Koskinen
8   Erika Takkinen
Loimaan Jankko
1:39 (4)
5:01 (5)
3:22 (9)
11:26 (7)
6:25 (9)
17:01 (7)
5:35 (7)
19:56 (8)
2:55 (7)
23:28 (8)
3:32 (14)
23:48 (8)
20 (9)
23:48  Erika Takkinen
9   Emilia Matinlauri
Haukiputaan Heitto
1:49 (7)
5:01 (5)
3:12 (8)
12:23 (12)
7:22 (16)
18:06 (10)
5:43 (10)
20:29 (9)
2:23 (4)
23:38 (9)
3:09 (7)
23:59 (9)
21 (14)
23:59  Emilia Matinlauri
10   Tove Krappe
MS Parma
2:31 (18)
6:08 (16)
3:37 (14)
12:09 (10)
6:01 (6)
17:55 (9)
5:46 (12)
21:01 (10)
3:06 (14)
24:23 (10)
3:22 (10)
24:46 (10)
23 (17)
24:46  Tove Krappe
11   Silva Kulju
Kalvolan Keihäs
2:57 (22)
5:49 (12)
2:52 (6)
11:32 (8)
5:43 (4)
18:40 (12)
7:08 (19)
22:10 (13)
3:30 (21)
25:24 (12)
3:14 (9)
25:42 (11)
18 (3)
25:42  Silva Kulju
12   Siiri Nivukoski
Ylistaron Kilpa-Veljet
1:32 (3)
5:45 (11)
4:13 (20)
14:19 (17)
8:34 (22)
20:27 (15)
6:08 (13)
22:33 (14)
2:06 (3)
25:26 (13)
2:53 (4)
25:43 (12)
17 (1)
25:43  Siiri Nivukoski
13   Silja Alahäivälä
Pudasjärven Urheilijat
2:05 (10)
5:52 (13)
3:47 (17)
12:20 (11)
6:28 (10)
18:36 (11)
6:16 (15)
21:46 (11)
3:10 (16)
25:17 (11)
3:31 (13)
25:45 (13)
28 (23)
25:45  Silja Alahäivälä
14   Jonna Kärnä
Sonkajärven Pahka
2:03 (9)
5:43 (10)
3:40 (15)
12:38 (13)
6:55 (14)
18:54 (13)
6:16 (15)
21:55 (12)
3:01 (11)
25:39 (14)
3:44 (16)
26:00 (14)
21 (14)
26:00  Jonna Kärnä
15   Helene Karppi
Laihian Luja
2:38 (20)
6:03 (15)
3:25 (10)
12:47 (14)
6:44 (12)
19:33 (14)
6:46 (17)
22:45 (15)
3:12 (17)
27:17 (15)
4:32 (21)
27:37 (15)
20 (9)
27:37  Helene Karppi
16   Martta Väisänen
Laitasaaren Veto
2:09 (12)
5:53 (14)
3:44 (16)
14:18 (16)
8:25 (21)
22:24 (18)
8:06 (24)
25:22 (17)
2:58 (9)
28:31 (16)
3:09 (7)
28:51 (16)
20 (9)
28:51  Martta Väisänen
17   Elli Korpinen
Anttolan Urheilijat
2:07 (11)
6:40 (19)
4:33 (21)
14:56 (18)
8:16 (20)
21:52 (17)
6:56 (18)
25:47 (18)
3:55 (23)
29:32 (18)
3:45 (17)
29:57 (17)
25 (20)
29:57  Elli Korpinen
18   Sanni Maisila
MS Parma
2:22 (17)
6:14 (17)
3:52 (18)
15:02 (19)
8:48 (24)
22:30 (19)
7:28 (20)
26:09 (19)
3:39 (22)
31:00 (19)
4:51 (23)
31:33 (18)
33 (26)
31:33  Sanni Maisila
19   Ilona Tonder
SK Vuoksi
2:19 (16)
7:07 (22)
4:48 (25)
17:11 (24)
10:04 (28)
22:43 (21)
5:32 (6)
26:09 (19)
3:26 (20)
31:27 (20)
5:18 (26)
31:50 (19)
23 (17)
31:50  Ilona Tonder
20   Minttu Lindeqvist
Paimion Rasti
2:14 (15)
6:52 (21)
4:38 (22)
15:41 (23)
8:49 (25)
23:37 (22)
7:56 (22)
27:40 (23)
4:03 (24)
31:39 (21)
3:59 (18)
32:07 (20)
28 (23)
32:07  Minttu Lindeqvist
21   Gaia Alhojärvi
Rasti-Jyry
2:38 (20)
7:24 (23)
4:46 (24)
15:39 (22)
8:15 (19)
23:38 (23)
7:59 (23)
27:03 (21)
3:25 (19)
31:51 (22)
4:48 (22)
32:16 (21)
25 (20)
32:16  Gaia Alhojärvi
22   Anna Tujunen
Kuopion Suunnistajat
3:14 (23)
6:41 (20)
3:27 (11)
13:17 (15)
6:36 (11)
25:15 (24)
11:58 (28)
28:20 (24)
3:05 (13)
32:31 (23)
4:11 (19)
32:51 (22)
20 (9)
32:51  Anna Tujunen
23   Siru Lindroth
Karkki-Rasti
2:13 (14)
6:19 (18)
4:06 (19)
15:03 (20)
8:44 (23)
22:32 (20)
7:29 (21)
27:27 (22)
4:55 (26)
32:55 (24)
5:28 (27)
33:14 (23)
19 (5)
33:14  Siru Lindroth
24   Ines Lervik
Solf IK
11:25 (27)
14:58 (28)
3:33 (13)
22:06 (28)
7:08 (15)
27:41 (25)
5:35 (7)
30:36 (25)
2:55 (7)
33:40 (25)
3:04 (5)
34:01 (24)
21 (14)
34:01  Ines Lervik
25   Mona Kantelinen
Hyvinkään Rasti
3:18 (24)
8:48 (25)
5:30 (26)
18:10 (25)
9:22 (26)
28:27 (26)
10:17 (26)
32:49 (26)
4:22 (25)
37:47 (26)
4:58 (24)
38:12 (25)
25 (20)
38:12  Mona Kantelinen
26   Eveliina Mutikainen
Rasti-Jussit
3:34 (25)
9:18 (26)
5:44 (27)
18:55 (26)
9:37 (27)
29:40 (28)
10:45 (27)
34:45 (28)
5:05 (28)
39:01 (27)
4:16 (20)
39:29 (26)
28 (23)
39:29  Eveliina Mutikainen
27   Julia Parkkila
SK Pohjantähti
6:57 (26)
11:39 (27)
4:42 (23)
19:48 (27)
8:09 (18)
28:36 (27)
8:48 (25)
33:37 (27)
5:01 (27)
39:09 (28)
5:32 (28)
39:32 (27)
23 (17)
39:32  Julia Parkkila
28   Nanna Nivukoski
Lapuan Virkiä
-
7:52 (24)
-
15:17 (21)
7:25 (17)
20:45 (16)
5:28 (4)
24:07 (16)
3:22 (18)
29:23 (17)
5:16 (25)
39:46 (28)
10:23 (28)
39:46  Nanna Nivukoski
   Iida Syrjälahti
Rasti-Vihti
2:03
4:43
2:40
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
keskeytti  Iida Syrjälahti
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English