49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D50A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Sirpa Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:14:00   36:49  
2.   Arja Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  12:52:00   37:08  
3.   Kaija Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  12:46:00   40:45  
4.   Johanna Perkkalainen Epilän Esa  FIN  12:16:00   41:12  
5.   Pirkko Ekdahl Nivalan Suunnistajat  FIN  12:44:00   41:31  
6.   Marja-Liisa Autti Espoon Suunta  FIN  11:52:00   42:06  
7.   Päivi Lassila RasTiimi  FIN  11:58:00   42:25  
8.   Eija Sipponen Paimion Rasti  FIN  12:40:00   42:27  
9.   Annika Strandberg IF Femman  FIN  11:32:00   43:17  
10.   Marita Väärälä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:08:00   43:46  
11.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:34:00   44:09  
12.   Liisa Kauppinen Suomussalmen Rasti  FIN  12:38:00   44:51  
13.   Leena-Riitta Tuumi-Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   46:09  
13.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti  FIN  12:18:00   46:09  
15.   Tarja Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:54:00   47:00  
16.   Eija Piispanen Oulaisten Huima  FIN  12:04:00   48:37  
17.   Kirsti Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:22:00   49:07  
18.   Anne Mäntynen Kalevan Rasti  FIN  12:10:00   49:20  
19.   Auli Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  12:36:00   49:29  
20.   Maire Kosamo Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:48:00   50:08  
21.   Marjo Ilonen Tampereen Yritys  FIN  11:46:00   53:08  
22.   Sari Koskela Rasti-Jussit  FIN  12:32:00   53:14  
23.   Tarja Jokikokko Oulun Tarmo  FIN  11:42:00   53:46  
24.   Eevi Karppinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:30:00   54:00  
25.   Sirpa Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:50:00   54:39  
26.   Tarja Pääkkönen Karjaan Ura  FIN  12:12:00   55:20  
27.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:38:00   56:30  
28.   Lea Pirttilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:36:00   59:47  
29.   Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry  FIN  12:54:00   1:01:52  
30.   Leena Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  11:40:00   1:02:05  
31.   Tarja Hyytiäinen RastiPiikkiö  FIN  12:34:00   1:02:32  
32.   Päivi Mäkinen Oulunsalon Vasama  FIN  12:24:00   1:11:39  
33.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  11:56:00   1:15:47  
34.   Anna-Maija Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:28:00   1:18:57  
35.   Maritta Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  12:42:00   1:19:39  
36.   Tuula Mbembela Lynx  FIN  11:44:00   1:26:32  
   Mirja Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   hylätty  
   Tiina Kuusholma Hiisirasti  FIN  12:02:00   ei läht.  
   Britt-Marie Mylläri Närpes OK  FIN  12:20:00   ei läht.  
   Ulla Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:26:00   ei läht.  
   Aija Koistinen Kalevan Rasti  FIN  12:58:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English