49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D21AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,8 km
 
1.   Sanna Palomäki Rasti-Kurikka  FIN  10:49:00   29:33  
2.   Tiina Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  10:45:00   31:32  
3.   Hanna-Riikka Koskinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:31:00   32:00  
4.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:23:00   33:52  
5.   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:15:00   33:57  
6.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  10:29:00   35:03  
7.   Satu Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  11:03:00   35:17  
8.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:41:00   35:41  
9.   Elina Liuha Suunta-Sepot  FIN  10:55:00   36:25  
10.   Kaisa Karjalainen Sotkamon Jymy  FIN  11:01:00   36:40  
11.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  10:01:00   37:29  
12.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  10:43:00   37:58  
12.   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  11:15:00   37:58  
14.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  11:05:00   38:03  
15.   Sonja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:53:00   39:12  
16.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:35:00   39:39  
17.   Salla Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:09:00   40:02  
18.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  10:31:00   41:12  
19.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  10:51:00   41:54  
20.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:57:00   41:56  
21.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  11:37:00   41:59  
22.   Karoliina Partanen Kuhmon Peurat  FIN  10:21:00   42:27  
23.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  10:47:00   42:32  
24.   Jenni Rahko Laitasaaren Veto  FIN  10:27:00   43:16  
25.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  11:09:00   44:03  
26.   Maarit Reiniharju Laitasaaren Veto  FIN  10:05:00   44:05  
27.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  11:21:00   44:54  
28.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:03:00   46:13  
29.   Liisa Tiihonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:25:00   47:25  
30.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:27:00   47:27  
31.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:25:00   50:46  
32.   Saara Antell Keravan Urheilijat  FIN  10:59:00   52:29  
33.   Suvi Niemi SK Pohjantähti  FIN  11:39:00   53:16  
34.   Laura Karhumäki IF Brahe  FIN  11:17:00   54:23  
35.   Heidi Hassinen Rasti-Jussit  FIN  10:19:00   56:46  
36.   Reetta Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:07:00   57:56  
37.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:29:00   58:53  
38.   Hanna Poikolainen Rasti-Vihti  FIN  11:11:00   1:03:28  
39.   Minna Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  10:37:00   1:04:53  
40.   Joki Laura Vetelin Urheilijat  FIN  10:11:00   1:06:42  
   Marja-Terttu Repo Olavin Rasti  FIN  10:07:00   ei läht.  
   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:13:00   ei läht.  
   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti  FIN  10:33:00   ei läht.  
   Salla Autti Espoon Suunta  FIN  11:13:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English