49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D21AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,6 km
 
1.   Tiina Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  12:42:00   34:28  
2.   Sanna Palomäki Rasti-Kurikka  FIN  11:58:00   35:47  
3.   Hanna-Riikka Koskinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:56:00   36:52  
4.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:28:00   37:33  
5.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  12:26:00   38:20  
6.   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:52:00   39:33  
7.   Kaisa Karjalainen Sotkamon Jymy  FIN  12:30:00   40:20  
8.   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti  FIN  12:18:00   41:08  
9.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  11:52:00   41:29  
9.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:34:00   41:29  
11.   Maarit Reiniharju Laitasaaren Veto  FIN  12:16:00   41:43  
12.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  12:44:00   41:44  
13.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:46:00   42:15  
14.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  11:36:00   42:43  
15.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:50:00   42:49  
16.   Jenni Rahko Laitasaaren Veto  FIN  12:12:00   42:54  
17.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  12:40:00   42:57  
18.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:06:00   43:29  
19.   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:50:00   43:40  
20.   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  11:20:00   44:06  
21.   Elina Liuha Suunta-Sepot  FIN  12:00:00   44:36  
22.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  12:48:00   44:46  
23.   Sonja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:34:00   45:10  
23.   Satu Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  11:38:00   45:10  
25.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  12:54:00   45:21  
26.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  12:56:00   46:56  
27.   Marja-Terttu Repo Olavin Rasti  FIN  11:46:00   47:30  
28.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  12:02:00   47:39  
29.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:38:00   48:33  
30.   Saara Antell Keravan Urheilijat  FIN  11:30:00   48:53  
31.   Salla Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:08:00   49:54  
32.   Reetta Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:24:00   50:15  
33.   Karoliina Partanen Kuhmon Peurat  FIN  12:58:00   50:54  
34.   Minna Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:22:00   51:09  
35.   Salla Autti Espoon Suunta  FIN  11:32:00   51:11  
36.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:28:00   58:09  
37.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:24:00   1:01:11  
38.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:04:00   1:03:20  
39.   Heidi Hassinen Rasti-Jussit  FIN  11:40:00   1:03:56  
40.   Joki Laura Vetelin Urheilijat  FIN  12:36:00   1:05:00  
41.   Suvi Niemi SK Pohjantähti  FIN  12:20:00   1:06:48  
42.   Laura Karhumäki IF Brahe  FIN  12:14:00   1:09:30  
43.   Hanna Poikolainen Rasti-Vihti  FIN  11:44:00   1:09:58  
44.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  11:26:00   1:21:34  
   Liisa Tiihonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:32:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English