49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D21AL 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,2 km
 
1.   Sanna Palomäki Rasti-Kurikka  FIN  14:02:00   35:24  
2.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  14:18:00   35:29  
3.   Tiina Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  13:42:00   36:51  
4.   Elina Liuha Suunta-Sepot  FIN  15:00:00   36:58  
5.   Hanna-Riikka Koskinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:36:00   37:24  
6.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  13:44:00   38:46  
7.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  14:58:00   38:59  
8.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:28:00   39:43  
9.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  14:40:00   39:48  
10.   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti  FIN  13:54:00   40:00  
11.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  14:46:00   40:04  
12.   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:34:00   40:19  
13.   Satu Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  14:56:00   40:35  
14.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:38:00   41:37  
15.   Kaisa Karjalainen Sotkamon Jymy  FIN  13:58:00   41:43  
16.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  14:38:00   42:18  
17.   Maarit Reiniharju Laitasaaren Veto  FIN  15:08:00   42:33  
18.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  13:30:00   42:47  
19.   Salla Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:26:00   43:03  
20.   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  14:50:00   43:29  
21.   Marja-Terttu Repo Olavin Rasti  FIN  15:06:00   44:35  
22.   Jenni Rahko Laitasaaren Veto  FIN  14:52:00   44:36  
23.   Saara Antell Keravan Urheilijat  FIN  15:02:00   45:05  
24.   Sonja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:06:00   45:49  
25.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:34:00   45:58  
26.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  14:14:00   46:22  
27.   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:04:00   46:39  
28.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  14:24:00   47:36  
29.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:30:00   47:59  
30.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:48:00   49:19  
31.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  13:50:00   49:29  
32.   Minna Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  14:54:00   50:22  
33.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  14:42:00   54:16  
34.   Joki Laura Vetelin Urheilijat  FIN  14:12:00   55:56  
35.   Reetta Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:04:00   56:04  
36.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  14:20:00   56:28  
37.   Liisa Tiihonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:44:00   57:39  
38.   Henna Lantto Koskelankylän Riento  FIN  14:32:00   58:38  
39.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:46:00   1:02:00  
40.   Heidi Hassinen Rasti-Jussit  FIN  14:36:00   1:05:57  
41.   Karoliina Partanen Kuhmon Peurat  FIN  14:08:00   1:08:38  
42.   Hanna Poikolainen Rasti-Vihti  FIN  14:00:00   1:17:57  
43.   Laura Karhumäki IF Brahe  FIN  14:10:00   1:18:39  
44.   Suvi Niemi SK Pohjantähti  FIN  13:40:00   1:26:50  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English