49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,3 km
Maali
5,7 km
 
1.   Sara Niva SK Pohjantähti  FIN  15:12:00   37:26 (1)  45:24  
2.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  15:10:00   37:45 (2)  45:50  
3.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  15:22:00   38:24 (3)  46:57  
4.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  14:28:00   39:42 (4)  47:48  
5.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  15:14:00   42:47 (5)  51:20  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  15:02:00   43:35 (6)  52:25  
7.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  13:58:00   46:58 (11)  56:03  
8.   Anna Chelnova Russia  RUS  14:22:00   46:48 (9)  56:10  
9.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:54:00   46:48 (9)  56:21  
10.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:46:00   46:31 (8)  56:23  
10.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  14:26:00   46:23 (7)  56:23  
12.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  14:50:00   47:53 (12)  56:41  
13.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:36:00   50:34 (13)  1:01:31  
14.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:44:00   53:55 (14)  1:02:42  
15.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  15:06:00   54:48 (18)  1:03:17  
16.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  14:08:00   54:47 (17)  1:03:24  
17.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:16:00   54:06 (15)  1:04:06  
18.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:24:00   54:52 (19)  1:05:07  
19.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:20:00   54:29 (16)  1:05:27  
20.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:52:00   56:01 (20)  1:05:43  
21.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  14:52:00   56:20 (21)  1:06:31  
22.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  14:40:00   57:56 (23)  1:06:43  
23.   Melina Avelin Tampereen Pyrintö  FIN  13:42:00   57:28 (22)  1:08:21  
24.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  14:48:00   57:56 (23)  1:08:30  
25.   Johanna Juntunen Iin Yritys  FIN  14:14:00   1:00:02 (25)  1:11:13  
26.   Emma Halla-aho Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:30:00   1:02:05 (28)  1:12:31  
27.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  14:06:00   1:03:01 (29)  1:12:41  
28.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  14:18:00   1:01:10 (26)  1:13:21  
29.   Anastasia Eltsova Russia  FIN  15:00:00   1:01:24 (27)  1:13:24  
30.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  14:00:00   1:05:20 (30)  1:15:34  
31.   Saini Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  14:04:00   1:07:17 (33)  1:17:02  
32.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  13:48:00   1:06:41 (31)  1:18:48  
33.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske  FIN  14:32:00   1:07:10 (32)  1:19:50  
34.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  14:12:00   1:07:25 (34)  1:20:48  
35.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  14:42:00   1:12:54 (36)  1:23:21  
36.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:38:00   1:13:22 (37)  1:25:37  
37.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:54:00   1:12:41 (35)  1:26:00  
38.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  14:10:00   1:19:37 (38)  1:30:39  
   Maija Laasanen Laihian Luja  FIN  13:50:00      ei läht.  
   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  13:56:00      ei läht.  
   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  14:02:00      ei läht.  
   Sirje Tolonen Länsi-Rajan Rasti  FIN  14:16:00      ei läht.  
   Siiri Ervasti Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:34:00      ei läht.  
   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  14:58:00      ei läht.  
   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:04:00      ei läht.  
   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  15:08:00      keskeytti  
   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  15:18:00      keskeytti  
   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  15:20:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English