49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Maali
5,3 km
 
1.   Mikaela Karjalainen Päijät-Rasti  FIN  10:32:08   2:49:50 (2)  2:51:45  
2.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:30:00   2:49:49 (1)  2:51:58  
3.   Jenni Ovaska Luumäen Rasti  FIN  10:39:09   3:02:09 (3)  3:04:50  
4.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:47:40   3:06:29 (4)  3:08:42  
5.   Heta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:47:52   3:16:58 (5)  3:19:06  
6.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  10:58:38   3:23:13 (6)  3:25:31  
7.   Anna Goman Vesaisen Pojat  FIN  11:03:16   3:34:41 (7)  3:37:18  
8.   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  11:08:13   3:45:27 (8)  3:48:16  
9.   Sanni Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:07:16   3:46:17 (9)  3:48:45  
10.   Anu Saarinen Rasti 88  FIN  11:10:57      3:48:48  
11.   Marika Aho Suunta Jyväskylä  FIN  11:10:19   3:48:16 (10)  3:50:41  
12.   Fia Snickars Solf IK  FIN  11:06:08   3:48:22 (11)  3:50:48  
13.   Taru Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:16:00   3:52:50 (12)  3:55:36  
14.   Neea Pohjamo SK Vuoksi  FIN  11:17:00   3:52:54 (13)  3:55:39  
15.   Sara Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  11:19:00   3:57:38 (14)  4:00:18  
16.   Laura Härkönen SK Pohjantähti  FIN  11:22:00   4:05:26 (15)  4:08:04  
17.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  11:21:00   4:05:49 (17)  4:08:21  
18.   Jenna Hietala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:18:00   4:05:42 (16)  4:08:32  
19.   Viivi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:20:00   4:08:23 (18)  4:11:29  
20.   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura  FIN  11:24:00   4:09:15 (19)  4:12:09  
21.   Greta Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:26:00   4:10:57 (20)  4:13:34  
22.   Aino-Maria Linna Oulaisten Huima  FIN  11:25:00   4:12:27 (21)  4:14:54  
23.   Heini Niva Laitasaaren Veto  FIN  11:23:00   4:12:49 (22)  4:16:10  
24.   Pauliina Perttu Laihian Luja  FIN  11:27:00   4:25:25 (23)  4:28:03  
25.   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:29:00   4:33:41 (24)  4:36:26  
26.   Taika Kangas SK Pohjantähti  FIN  11:28:00   4:38:21 (25)  4:41:22  
27.   Aino Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00      4:58:49  
28.   Jessica Bartholdi Espoon Akilles  FIN  11:31:00   5:35:27 (26)  5:39:11  
   Hanna Malinen SK Uusi  FIN  11:32:00      ei läht.  
   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:33:00         
   Jenna Viianen Laihian Luja  FIN  11:34:00         
   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:35:00      keskeytti  
   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:36:00      ei läht.  
   Aino Palmen Espoon Suunta  FIN  11:37:00         
   Salla Rönkkö Kalevan Rasti  FIN  11:38:00         
   Tia-Maria Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:39:00         
   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:40:00         
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English