49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D13A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  11:52:00   24:22  
2.   Katri Kontio Kangasala SK  FIN  12:20:00   25:15  
3.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:54:00   25:30  
4.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   26:35  
5.   Siiri Rasimus Suunta Jyväskylä  FIN  13:06:00   27:12  
6.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   28:06  
7.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:48:00   28:29  
8.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  13:04:00   29:02  
9.   Maija Goman Vesaisen Pojat  FIN  13:02:00   29:28  
10.   Silja Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:24:00   30:28  
11.   Iida Saraniemi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:54:00   30:30  
12.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  11:50:00   30:39  
13.   Emmi Hietala Lapuan Virkiä  FIN  12:14:00   30:42  
14.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  13:00:00   30:45  
15.   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  12:44:00   31:08  
16.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  12:46:00   32:37  
17.   Suvi Kemppainen Rasti-Hyry  FIN  12:28:00   32:43  
18.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:58:00   33:50  
19.   Marian Yijälä Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:56:00   34:01  
20.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:08:00   34:11  
21.   Marikki Juntunen Kalevan Rasti  FIN  11:48:00   34:57  
22.   Eeva Peltola Lapuan Virkiä  FIN  12:10:00   35:56  
23.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  12:40:00   36:25  
24.   Venla Rannila Vetelin Urheilijat  FIN  12:32:00   36:35  
25.   Emma-Leena Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:14:00   36:43  
26.   Kia Hemmi SK Pohjantähti  FIN  12:08:00   37:12  
27.   Aino Mutka SK Pohjantähti  FIN  12:38:00   37:51  
28.   Liina Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:30:00   38:07  
29.   Vanni Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  12:16:00   38:46  
30.   Mette Palokangas Alatornion Pirkat  FIN  12:50:00   40:10  
31.   Liisa Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:12:00   40:17  
32.   Reeta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:22:00   40:38  
33.   Emilia Melender Rasti-Jussit  FIN  12:04:00   40:47  
34.   Anni Loukusa Iisu  FIN  12:02:00   41:29  
35.   Heidi Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   41:32  
36.   Loviisa Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:10:00   41:51  
37.   Mia-Emilia Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:18:00   43:06  
38.   Elina Laurila Saloisten Reipas  FIN  12:42:00   43:57  
39.   Julia Suopajärvi Vakka-Rasti  FIN  12:34:00   44:16  
40.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:00:00   44:39  
41.   Silva Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:36:00   48:37  
42.   Jenny Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  12:12:00   49:46  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English