49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D12 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:19:00   19:49  
2.   Vieno Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:09:00   22:04  
3.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:31:00   23:00  
4.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  11:55:00   23:40  
5.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:27:00   23:54  
6.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:21:00   24:42  
7.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  13:05:00   25:39  
8.   Liinu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  11:53:00   25:56  
9.   Eevi Kulju Kalvolan Keihäs  FIN  11:47:00   26:02  
10.   Aino Kankaanpää Laihian Luja  FIN  12:45:00   26:33  
11.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  12:41:00   26:51  
12.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:03:00   27:12  
13.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:49:00   27:35  
14.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  12:39:00   28:17  
15.   Minea Anttila SK Pohjantähti  FIN  11:49:00   28:20  
16.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  12:15:00   28:39  
17.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:07:00   29:52  
18.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  12:29:00   29:54  
19.   Siiri Yijälä Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:57:00   30:27  
20.   Talvi Tuomasjukka Paimion Rasti  FIN  11:43:00   30:52  
21.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:37:00   31:09  
22.   Saana Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  12:55:00   32:06  
23.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  11:41:00   32:58  
24.   Emmi Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  12:13:00   33:01  
25.   Irina Ojala Rasti-Kurikka  FIN  12:01:00   34:05  
26.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:53:00   34:21  
27.   Venny Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:51:00   35:34  
28.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  11:59:00   36:14  
29.   Jenny Krappe MS Parma  FIN  11:51:00   36:55  
30.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  11:37:00   37:05  
31.   Aida Autio Kuopion Suunnistajat  FIN  12:05:00   38:37  
32.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:23:00   39:45  
33.   Sofia Klimochkina Russia  RUS  12:25:00   40:29  
34.   Sini Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  12:57:00   40:45  
35.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  12:03:00   45:49  
36.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:59:00   46:34  
37.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:39:00   52:22  
38.   Sara Snickars Solf IK  FIN  11:45:00   1:03:27  
   Anniina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  12:11:00   keskeytti  
   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  12:33:00   ei läht.  
   Anni Rintanen Kangasala SK  FIN  12:43:00   ei läht.  
   Elsa Hasu Suunta 2000  FIN  13:01:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English