49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D12 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:07:00   15:13  
2.   Vieno Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:15:00   16:05  
3.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:11:00   16:20  
4.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:31:00   16:32  
5.   Aino Kankaanpää Laihian Luja  FIN  11:09:00   16:35  
6.   Eevi Kulju Kalvolan Keihäs  FIN  12:09:00   18:40  
7.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:17:00   18:44  
8.   Minea Anttila SK Pohjantähti  FIN  11:51:00   18:57  
9.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:57:00   19:03  
10.   Liinu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  12:05:00   19:25  
11.   Talvi Tuomasjukka Paimion Rasti  FIN  12:19:00   19:41  
12.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  12:11:00   20:07  
13.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  12:29:00   20:42  
14.   Emmi Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  12:25:00   20:43  
15.   Venny Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:15:00   20:56  
16.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:55:00   21:32  
17.   Siiri Yijälä Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:03:00   21:36  
18.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  11:53:00   21:49  
19.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:35:00   21:59  
20.   Elsa Hasu Suunta 2000  FIN  11:47:00   22:04  
21.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:41:00   22:12  
22.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  11:21:00   22:35  
23.   Anniina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  12:23:00   22:55  
24.   Saana Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:05:00   22:57  
25.   Sofia Klimochkina Russia  RUS  11:27:00   23:09  
26.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  12:01:00   23:13  
27.   Mai Hemmi SK Pohjantähti  FIN  11:13:00   23:16  
28.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  12:21:00   23:42  
29.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:33:00   24:30  
30.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:25:00   25:16  
31.   Aida Autio Kuopion Suunnistajat  FIN  12:13:00   25:31  
32.   Sini Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  11:59:00   26:17  
33.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  12:17:00   26:32  
34.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:37:00   26:38  
35.   Anni Rintanen Kangasala SK  FIN  11:19:00   27:52  
36.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:35:00   28:00  
37.   Jenny Krappe MS Parma  FIN  11:29:00   28:54  
38.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:07:00   30:13  
39.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:45:00   35:14  
40.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:23:00   40:01  
41.   Irina Ojala Rasti-Kurikka  FIN  11:31:00   42:07  
42.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  11:43:00   47:36  
43.   Sara Snickars Solf IK  FIN  12:27:00   50:38  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English