49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D12 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Aino Kankaanpää Laihian Luja  FIN  13:04:00   17:53  
2.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:24:00   18:34  
3.   Vieno Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   18:45  
4.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  12:48:00   19:28  
5.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:52:00   20:25  
6.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:52:00   21:07  
7.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:46:00   21:18  
8.   Minea Anttila SK Pohjantähti  FIN  13:00:00   21:43  
9.   Siiri Yijälä Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:10:00   22:25  
10.   Elsa Hasu Suunta 2000  FIN  12:36:00   23:35  
11.   Emmi Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  12:28:00   24:03  
12.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  13:02:00   24:30  
13.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:48:00   24:46  
14.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:34:00   25:28  
15.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  12:54:00   25:33  
16.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:30:00   25:50  
17.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   26:42  
18.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  12:20:00   26:59  
19.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  12:06:00   27:28  
20.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:02:00   28:11  
21.   Liinu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  12:18:00   29:12  
22.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  12:58:00   29:23  
23.   Talvi Tuomasjukka Paimion Rasti  FIN  12:14:00   29:50  
24.   Mai Hemmi SK Pohjantähti  FIN  12:56:00   30:38  
25.   Anniina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  12:44:00   31:05  
26.   Saana Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  12:42:00   31:33  
27.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  12:50:00   32:06  
28.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:40:00   32:49  
29.   Sini Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  11:50:00   35:19  
30.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:40:00   35:30  
31.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  11:44:00   36:07  
32.   Sofia Klimochkina Russia  RUS  13:08:00   36:16  
33.   Eevi Kulju Kalvolan Keihäs  FIN  12:08:00   38:59  
34.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:16:00   40:42  
35.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:58:00   44:33  
35.   Sara Snickars Solf IK  FIN  12:00:00   44:33  
37.   Venny Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:04:00   51:34  
38.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  12:22:00   53:18  
39.   Aida Autio Kuopion Suunnistajat  FIN  11:54:00   1:13:18  
   Anni Rintanen Kangasala SK  FIN  12:12:00   keskeytti  
   Irina Ojala Rasti-Kurikka  FIN  12:32:00   hylätty  
   Jenny Krappe MS Parma  FIN  13:06:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English