49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

D12 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:00:00   20:26  
2.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:08:00   22:05  
3.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  15:42:00   24:25  
4.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  15:20:00   24:53  
5.   Aino Kankaanpää Laihian Luja  FIN  14:58:00   25:32  
6.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:04:00   25:59  
7.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:48:00   26:23  
8.   Sofia Klimochkina Russia  RUS  14:32:00   26:28  
9.   Minea Anttila SK Pohjantähti  FIN  15:14:00   26:30  
10.   Vieno Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  15:56:00   26:38  
11.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:32:00   26:52  
12.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  14:56:00   27:00  
13.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  14:52:00   27:30  
14.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  15:02:00   28:32  
15.   Emmi Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  14:54:00   28:39  
16.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  15:46:00   29:07  
17.   Eevi Kulju Kalvolan Keihäs  FIN  15:44:00   31:02  
18.   Siiri Yijälä Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:48:00   31:16  
19.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:46:00   31:21  
20.   Elsa Hasu Suunta 2000  FIN  14:44:00   31:32  
21.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  15:26:00   31:43  
22.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  14:38:00   31:49  
23.   Anni Rintanen Kangasala SK  FIN  15:34:00   32:48  
24.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  14:36:00   34:00  
25.   Sara Snickars Solf IK  FIN  15:30:00   34:08  
26.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:40:00   34:11  
27.   Saana Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  15:06:00   34:17  
28.   Talvi Tuomasjukka Paimion Rasti  FIN  15:40:00   34:54  
29.   Liinu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  15:36:00   34:55  
30.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:54:00   38:27  
31.   Jenny Krappe MS Parma  FIN  15:16:00   40:10  
32.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  15:00:00   40:58  
33.   Anniina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  14:34:00   41:30  
34.   Aida Autio Kuopion Suunnistajat  FIN  15:58:00   42:02  
35.   Sini Peltonen Lapuan Virkiä  FIN  15:18:00   42:22  
36.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  15:10:00   45:04  
37.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  15:52:00   47:54  
38.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  15:50:00   50:03  
   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:42:00   hylätty  
   Venny Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:50:00   keskeytti  
   Mai Hemmi SK Pohjantähti  FIN  15:24:00   hylätty  
   Irina Ojala Rasti-Kurikka  FIN  15:38:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English