Koululiikuntaliiton Suunnistusmestaruuskilpailut 26.8.2016 Kajaani

H14

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Maali
4,3 km
 
1.   Touko Seppä Turku  FIN  13:34:00   28:18 (1)  28:53  
2.   Akseli Konttila Tampere  FIN  12:22:00      28:56  
3.   Severi Oikkonen Rovaniemi  FIN  13:16:00   28:49 (2)  29:22  
4.   Niilo Syrjälä Tammela  FIN  12:12:00   28:51 (3)  29:26  
5.   Akseli Virtanen Kotka  FIN  13:30:00   29:05 (4)  29:37  
6.   Niklas Ekström Turku  FIN  12:36:00   29:33 (5)  30:04  
7.   Wille Laitamäki Raasepori  FIN  13:10:00   30:57 (6)  31:30  
8.   Seeti Salonen Valkeakoski  FIN  12:18:00   31:18 (7)  31:53  
9.   Aleksi Karttila Lieto  FIN  13:54:00   31:39 (8)  32:13  
10.   Eemil Koskinen Nokia  FIN  12:14:00   31:59 (9)  32:36  
11.   Juho Nieminen Tampere  FIN  12:44:00   32:25 (10)  32:54  
12.   Emil Laaksonen Espoo  FIN  12:42:00   32:47 (11)  33:20  
13.   Eetu Korhonen Lappeenranta  FIN  12:50:00   33:17 (12)  33:48  
14.   Kristian Boström Helsinki  FIN  12:16:00   33:21 (13)  33:55  
15.   Jasper Alajoutsi Tampere  FIN  13:42:00   33:54 (14)  34:27  
16.   Tommi Valkolehto Nokia  FIN  13:06:00   35:04 (15)  35:42  
17.   Olli Mustajoki Tampere  FIN  13:20:00   35:15 (16)  35:51  
18.   Emil Jansson Pedersören  FIN  13:48:00   35:29 (17)  36:03  
19.   Ville Pitkänen Ilmajoki  FIN  13:50:00   36:58 (18)  37:31  
20.   Antti Reiman Salo  FIN  12:58:00   37:33 (19)  38:08  
21.   Matias Maronen Kirkkonummi  FIN  13:28:00   38:01 (20)  38:39  
22.   Vili Olkkonen Kangasala  FIN  13:12:00   38:15 (21)  38:46  
23.   Anton Hamppu Helsinki  FIN  13:40:00   38:55 (22)  39:33  
24.   Iivari Willman Pori  FIN  12:10:00   39:25 (23)  39:58  
25.   Miika Passila Lahti  FIN  12:56:00   39:36 (24)  40:11  
26.   Valtteri Lahti Ulvila  FIN  12:08:00   39:49 (25)  40:22  
27.   Joona Nolvi Pori  FIN  12:54:00   40:09 (26)  40:45  
28.   Henri Hirvikallio Luumäki  FIN  13:26:00   40:40 (27)  41:11  
29.   Benjamin Heikka Oulu  FIN  13:32:00   43:07 (28)  43:42  
30.   Ilmari Tanninen Joensuu  FIN  12:28:00   44:30 (29)  45:04  
31.   Eerik Aaltio Lempäälä  FIN  13:52:00   44:50 (30)  45:28  
32.   Matias Sippo Kangasniemi  FIN  12:38:00   45:10 (31)  45:42  
33.   Oula Pelkonen Mäntsälä  FIN  12:24:00   46:56 (32)  47:33  
34.   Tommi Koirikivi Kiuruvesi  FIN  13:14:00   50:43 (33)  51:10  
35.   Lenni Väisänen Helsinki  FIN  13:08:00   50:52 (34)  51:31  
36.   Lauri Hautaniemi Lappeenranta  FIN  12:20:00   51:02 (35)  51:33  
37.   Max Ripatti Lappeenranta  FIN  13:38:00   51:08 (37)  51:42  
38.   Eerik Lehtimäki Eurajoki  FIN  12:48:00   51:05 (36)  51:43  
39.   Pietu Tiainen Nivala  FIN  13:02:00   53:36 (38)  54:04  
40.   Jesse Metsälä Lappeenranta  FIN  12:32:00   54:11 (39)  54:53  
41.   Jere Lehto Teuva  FIN  13:18:00   1:04:14 (40)  1:05:04  
42.   Roni Nevala Teuva  FIN  12:30:00   1:05:25 (41)  1:06:05  
43.   Simeon Platonov Mikkeli  FIN  13:22:00   1:06:29 (42)  1:07:17  
44.   Eero Nieminen Jyväskylä  FIN  13:24:00   1:10:38 (43)  1:11:11  
   19 Vacant   FIN  12:26:00      ei läht.  
   Aapo Pasanen Seinäjoki  FIN  12:34:00      hylätty  
   20 Vacant   FIN  12:40:00      ei läht.  
   Oskari Aumo Hämeenlinna  FIN  12:46:00      keskeytti  
   Antti Pietilä Sotkamo  FIN  12:52:00      ei läht.  
   18 Vacant   FIN  13:00:00      ei läht.  
   Matias Lautamäki Janakkala  FIN  13:04:00      ei läht.  
   16 Vacant   FIN  13:36:00      ei läht.  
   Veeti Pellinen Lappeenranta  FIN  13:44:00      ei läht.  
   17 Vacant   FIN  13:46:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English