Koululiikuntaliiton Suunnistusmestaruuskilpailut 26.8.2016 Kajaani

H10RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,0 km
Maali
2,2 km
 
1.   Florian Fritzen Raasepori  FIN  11:08:00   13:35 (1)  14:08  
2.   Eemil Koskinen Ylöjärvi  FIN  11:00:00   15:15 (2)  15:53  
3.   Joona Hirvilahti Hamina  FIN  11:05:00   15:16 (3)  15:56  
4.   Lauri Mattila Kouvola  FIN  11:48:00   15:43 (4)  16:17  
5.   Rasmus Koponen Kirkkonummi  FIN  11:14:00   16:21 (5)  16:59  
6.   Miiko Tuomala Jyväskylä  FIN  11:41:00   16:56 (6)  17:32  
7.   Altti Heikkinen Sotkamo  FIN  11:27:00      17:42  
8.   Aleksi Hauhia Seinäjoki  FIN  11:02:00   18:02 (7)  18:40  
9.   Markus Maronen Kirkkonummi  FIN  11:33:00   18:09 (8)  18:52  
10.   Kalle Kulju Hämeenlinna  FIN  11:03:00   18:23 (9)  18:57  
11.   Akseli Pesu Pirkkala  FIN  11:36:00   18:31 (10)  19:12  
12.   Eino Liponkoski Lempäälä  FIN  11:09:00   18:39 (11)  19:14  
13.   Eero Sorsa Sotkamo  FIN  11:01:00   18:47 (12)  19:27  
14.   Miki Vuorinen Kokkola  FIN  11:10:00   18:49 (13)  19:28  
15.   Konsta Peltola Keuruu  FIN  11:19:00   18:57 (14)  19:33  
16.   Teppo Ryynänen Kuopio  FIN  11:23:00   19:03 (15)  19:38  
17.   Ville Isokangas Alajärvi  FIN  11:20:00   19:15 (16)  19:53  
18.   Lenni Kallela Helsinki  FIN  11:42:00   19:20 (17)  19:56  
19.   Eetu Lehtovirta Ylöjärvi  FIN  11:35:00   19:34 (18)  20:19  
20.   Iisakki Jussinmäki Halsua  FIN  11:44:00   19:54 (19)  20:33  
21.   Justus Kallioniemi Rauma  FIN  11:22:00   20:06 (20)  20:46  
22.   Onni Liponkoski Lempäälä  FIN  11:39:00   20:13 (21)  20:51  
23.   Jaakko Rönkkö Kontiolahti  FIN  11:34:00      21:17  
24.   Touko Hyvärilä Hyvinkää  FIN  11:16:00   20:35 (22)  21:21  
25.   Arttu Lisitsin Kontiolahti  FIN  11:07:00   21:25 (23)  22:09  
26.   Pekka Tanskanen Iisalmi  FIN  11:29:00   22:15 (24)  22:58  
27.   Tatu Palokangas Tornio  FIN  11:31:00   22:29 (25)  23:08  
28.   Ville Kotilehto Sodankylä  FIN  11:17:00   22:41 (26)  23:23  
29.   Joni Uusitalo Kangasala  FIN  11:12:00   23:13 (27)  23:50  
30.   Olli Kuusisto Tampere  FIN  11:13:00   23:44 (28)  24:25  
31.   Melker Wikblom Uusikaarlepyy  FIN  11:47:00   24:33 (29)  25:11  
32.   Sisu Peltoniemi Kaustinen  FIN  11:45:00   24:47 (30)  25:24  
33.   Rasmus Krook Pedersören  FIN  11:30:00   24:56 (31)  25:34  
34.   Ville Mustonen Rauma  FIN  11:51:00   25:23 (32)  26:06  
35.   Elmeri Aarrejoki Jyväskylä  FIN  11:25:00   25:37 (33)  26:18  
36.   Tommi Nissinen Liperi  FIN  11:50:00   26:18 (34)  27:03  
37.   Arttu Ritala Pirkkala  FIN  11:11:00   26:34 (35)  27:14  
38.   Aatu Muhonen Seinäjoki  FIN  11:32:00   28:42 (36)  29:19  
39.   Teemu Lilja Jyväskylä  FIN  11:04:00   30:37 (37)  31:18  
40.   Akseli Ala-Honkola Kuortane  FIN  11:28:00   32:39 (38)  33:24  
41.   Eeli Kinnunen Kuhmo  FIN  11:15:00   34:50 (39)  35:41  
42.   Lauri Kultima Sodankylä  FIN  11:43:00      39:46  
43.   Ilpo Kokkonen Kajaani  FIN  11:38:00   43:28 (40)  44:18  
44.   Osku Puttonen Kuortane  FIN  11:49:00   47:02 (42)  47:44  
45.   Viktor West Uusikaarlepyy  FIN  11:21:00   43:57 (41)  55:42  
   40 Vacant   FIN  11:06:00      ei läht.  
   38 Vacant   FIN  11:18:00      ei läht.  
   37 Vacant   FIN  11:24:00      ei läht.  
   Kasperi Karjalainen Liperi  FIN  11:26:00      ei läht.  
   Vetja Triipponen Kuhmo  FIN  11:37:00      ei läht.  
   36 Vacant   FIN  11:40:00      ei läht.  
   39 Vacant   FIN  11:46:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English