Koululiikuntaliiton Suunnistusmestaruuskilpailut 26.8.2016 Kajaani

D13

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,7 km
Maali
3,9 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Valkeakoski  FIN  12:24:00   26:03 (1)  26:36  
2.   Essi Hölsö Paimio  FIN  13:18:00   27:03 (2)  27:41  
3.   Suvi Heikkilä Kirkkonummi  FIN  13:30:00   29:50 (3)  30:22  
4.   Ansa-Lotta Ojanaho Rovaniemi  FIN  13:32:00   30:15 (4)  30:47  
5.   Emilia Tala Helsinki  FIN  13:14:00   30:32 (5)  31:04  
6.   Katri Kontio Kangasala  FIN  12:42:00   31:56 (7)  32:25  
6.   Maiju Lehtonen Lahti  FIN  12:48:00   31:52 (6)  32:25  
8.   Ida Heikkinen Kotka  FIN  13:28:00   32:13 (8)  32:48  
9.   Juulia Tala Helsinki  FIN  12:00:00   33:59 (9)  34:31  
10.   Ilona Tikkakoski Tampere  FIN  12:32:00   34:14 (10)  34:46  
11.   Minja Nietula Helsinki  FIN  11:24:00   35:11 (11)  35:43  
12.   Iina Koskela Halsua  FIN  11:20:00   35:23 (12)  35:55  
13.   Silja Yli-Hietanen Tampere  FIN  11:10:00   35:56 (13)  36:31  
14.   Oili Holopainen Keminmaa  FIN  12:30:00   36:50 (14)  37:23  
15.   Rosa Myrskog Kruunupyy  FIN  12:26:00   37:15 (15)  37:49  
16.   Iida Saraniemi Rovaniemi  FIN  12:18:00   37:22 (16)  37:56  
17.   Venla Viippola Oulu  FIN  12:12:00   38:00 (17)  38:30  
18.   Saana Kuusinen Janakkala  FIN  13:36:00   39:16 (18)  39:49  
19.   Marikki Juntunen Joensuu  FIN  11:30:00   39:28 (19)  40:04  
20.   Loviisa Myllymäki Kauhava  FIN  12:38:00   39:59 (20)  40:32  
21.   Lilia Karttunen Lahti  FIN  11:28:00   40:33 (21)  41:05  
22.   Helmi Pitkänen Jämsä  FIN  11:08:00   40:57 (22)  41:35  
23.   Erika Niininen Veteli  FIN  13:12:00   41:31 (23)  42:03  
24.   Emma-Leena Portimojärvi Rovaniemi  FIN  12:56:00   42:00 (24)  42:32  
25.   Vilma Pesu Pirkkala  FIN  11:06:00   42:05 (25)  42:51  
26.   Rita Simola Pirkkala  FIN  12:22:00   42:20 (26)  42:54  
27.   Mia-Emilia Tikkanen Sotkamo  FIN  11:46:00   42:39 (28)  43:16  
28.   Venla Imberg Hämeenlinna  FIN  13:42:00   42:35 (27)  43:17  
29.   Maija Goman Oulu  FIN  11:34:00   42:55 (29)  43:28  
30.   Silja Lauri Rovaniemi  FIN  11:26:00   43:00 (30)  43:40  
31.   Eerika Riutto Hollola  FIN  12:06:00   43:12 (31)  43:48  
32.   Venla Rannila Veteli  FIN  11:52:00   43:58 (32)  44:27  
33.   Elsa Leppämäki Viitasaari  FIN  12:52:00   44:46 (33)  45:22  
34.   Emilia Melender Seinäjoki  FIN  11:02:00   45:19 (34)  45:56  
35.   Suvi Tuhkanen Ulvila  FIN  13:38:00   46:33 (35)  47:15  
36.   Tinja Lantta Lappeenranta  FIN  11:48:00   46:47 (36)  47:20  
37.   Elina Laurila Lumijoki  FIN  11:58:00   47:12 (38)  47:46  
38.   Salla Norrbacka Hyvinkää  FIN  12:02:00   47:08 (37)  47:48  
39.   Mette Palokangas Tornio  FIN  12:08:00   48:22 (39)  49:02  
40.   Katja Linnainmaa Pälkäne  FIN  13:04:00   48:30 (40)  49:08  
41.   Jutta Koivunen Ulvila  FIN  12:50:00   48:41 (41)  49:17  
42.   Piitu Metsälä Lappeenranta  FIN  12:44:00   49:39 (42)  50:13  
43.   Noora Nieminen Jyväskylä  FIN  13:08:00   49:47 (43)  50:27  
44.   Kia Hemmi Oulu  FIN  13:16:00   50:11 (44)  50:45  
45.   Siiri Rasimus Jyväskylä  FIN  12:14:00   50:35 (45)  51:12  
46.   Heidi Haapasalo Muhos  FIN  13:02:00   50:40 (46)  51:25  
47.   Reetta Kari Muhos  FIN  11:54:00   51:14 (47)  51:51  
48.   Suvi Kemppainen Hyrynsalmi  FIN  12:16:00   51:41 (48)  52:17  
49.   Kristiina Kasila Kajaani  FIN  11:18:00   51:44 (49)  52:23  
50.   Anniina Åberg Riihimäki  FIN  12:36:00   53:05 (50)  53:42  
51.   Ronja Nevala Teuva  FIN  12:40:00   53:34 (51)  54:12  
52.   Sara Sorri Jyväskylä  FIN  11:16:00   53:40 (52)  54:15  
53.   Veera Korpi Isokyrö  FIN  12:10:00   53:42 (53)  54:20  
54.   Tessa Moisio Jämsä  FIN  12:34:00   54:35 (55)  55:06  
55.   Liina Viitasaari Kokkola  FIN  12:58:00   54:34 (54)  55:09  
56.   Venla Neuvonen Luumäki  FIN  11:40:00   55:05 (56)  55:47  
57.   Iida Lahti Ulvila  FIN  11:38:00   58:51 (57)  59:32  
58.   Maria Yijjälä Jämsä  FIN  11:42:00   1:00:15 (58)  1:00:49  
59.   Vilma Wahlsten Paimio  FIN  11:50:00   1:00:25 (59)  1:00:58  
60.   Siiri Sorjonen Espoo  FIN  11:14:00   1:03:01 (60)  1:03:37  
61.   Maija Laitimo Lappeenranta  FIN  13:40:00   1:04:24 (61)  1:05:03  
62.   Justiina Hämäläinen Viitasaari  FIN  11:22:00   1:13:38 (62)  1:14:15  
63.   Marikki Virtanen Kotka  FIN  12:04:00   1:14:06 (63)  1:14:47  
64.   Liisa Gretschel Kajaani  FIN  12:46:00   1:17:47 (64)  1:18:22  
65.   Seela Kari Muhos  FIN  11:12:00   1:19:02 (65)  1:19:41  
66.   Hilja Haase Tornio  FIN  13:20:00   1:46:52 (66)  1:47:30  
   Jenny Kinnunen Kuhmo  FIN  11:00:00      ei läht.  
   73 Vacant   FIN  11:04:00      ei läht.  
   Tilda Gripenberg Pietarsaari  FIN  11:32:00      hylätty  
   72 Vacant   FIN  11:36:00      ei läht.  
   Essi Urpalainen Imatra  FIN  11:44:00      ei läht.  
   69 Vacant   FIN  11:56:00      ei läht.  
   Netta Leppänen Hämeenlinna  FIN  12:20:00      hylätty  
   70 Vacant   FIN  12:28:00      ei läht.  
   Elli Salonen Helsinki  FIN  12:54:00      hylätty  
   68 Vacant   FIN  13:00:00      ei läht.  
   Emmi Hietala Lapua  FIN  13:06:00      ei läht.  
   Aada Kerkkonen Jämsä  FIN  13:10:00      ei läht.  
   Tuuli Tolkkinen Sotkamo  FIN  13:22:00      ei läht.  
   71 Vacant   FIN  13:24:00      ei läht.  
   Ella Marttinen Mikkeli  FIN  13:26:00      hylätty  
   Jenna Keränen Hyrynsalmi  FIN  13:34:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English