Ensilumen Rastit (WRE) 3. - 4.12.2016 Luostolla

H21 2. päivä

Smart Follow

          Lähtöaika Väliaika
vika
Maali
19,9 km
 
1.   Tuomas Kotro FINSK Vuoksi  FIN  12:04:00      50:28  
2.   Niklas Henriksson SWESweden  SWE  11:32:00      53:35  
3.   Ville-Petteri Saarela FINKeminmaan Urheilijat  FIN  12:10:00   56:29 (1)  57:18  
4.   Janne Häkkinen FINSuunta Jyväskylä  FIN  12:08:00   59:57 (2)  1:00:50  
5.   Markus Lundholm SWEOK Renen  SWE  12:06:00   1:05:55 (3)  1:06:58  
6.   Erik Blomgren SWEUmeå OK  SWE  11:56:00      1:08:14  
7.   Jyri Uusitalo FINPellon Ponsi  FIN  12:02:00   1:15:31 (4)  1:16:24  
8.   Linus Rapp SWEIFK Mora OK  SWE  11:52:00   1:17:02 (5)  1:17:53  
9.   Tero Linnainmaa FINKyrös-Rasti  FIN  12:00:00   1:19:23 (6)  1:20:02  
10.   Lars Moholdt NORWing OK  NOR  12:12:00   1:19:41 (7)  1:20:28  
11.   Peter Arnesson SWEBottnaryds IF  SWE  10:30:00   1:20:28 (8)  1:21:24  
12.   Joona Viholainen FINSuunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   1:21:05 (9)  1:22:15  
13.   Misa Tuomala FINSuunta Jyväskylä  FIN  11:42:00   1:22:48 (10)  1:23:41  
14.   Yury Yazukoy BLRKyrös-Rasti/Belarus  BLR  11:28:00   1:24:17 (12)  1:25:06  
15.   Christian Spoerry SUISwitzerland  SUI  11:58:00   1:24:16 (11)  1:25:14  
16.   Mattis Jaama ESTPeko  EST  11:26:00   1:24:42 (13)  1:25:29  
17.   Samuli Schroderus FINSK Pohjantähti  FIN  11:20:00   1:25:12 (14)  1:26:00  
18.   Anssi Koirikivi FINRasTiimi  FIN  11:12:00   1:25:58 (16)  1:26:42  
19.   Raivo Kivlenieks LATLatvija  LAT  11:50:00   1:25:55 (15)  1:27:01  
20.   Sandro Truttmann SUISUI  SUI  11:46:00   1:27:07 (17)  1:28:00  
21.   Aleksi Karppinen FINSK Pohjantähti  FIN  11:40:00   1:27:14 (18)  1:28:20  
22.   Hannu-Pekka Pukema FINValkealan Kajo  FIN  11:38:00   1:28:14 (19)  1:29:27  
23.   Erik Johansson SWEOK Tranan  SWE  10:42:00   1:29:34 (20)  1:30:22  
24.   Antti Saikko FINLappeen Riento  FIN  11:22:00   1:30:58 (21)  1:31:55  
25.   Carl Magnusson SWEIFK Mora OK  SWE  10:40:00   1:31:18 (22)  1:32:09  
26.   Gion Schnyder SUISUI  SUI  11:48:00   1:31:56 (23)  1:32:59  
27.   Teemu Tauriainen FINKuusamon Erä-Veikot  FIN  11:36:00   1:31:59 (24)  1:33:10  
28.   Santeri Aikio FINKuusamon Erä-Veikot  FIN  11:34:00   1:33:57 (25)  1:34:53  
29.   Sampo Hyppölä FINSotkamon Jymy  FIN  11:24:00   1:34:35 (26)  1:35:39  
30.   Peter Sundelin FINIF Femman  FIN  11:30:00   1:37:39 (27)  1:38:51  
31.   Margus Hallik ESTLänsi-Uudenmaan Suunnistajat  EST  10:52:00   1:41:15 (28)  1:42:07  
32.   Lars Beglinger SUISUI  SUI  11:08:00   1:41:38 (29)  1:42:31  
33.   Nauris Neimanis LATLatvija  LAT  11:04:00   1:42:48 (30)  1:43:49  
34.   Sixten Walheim SWERobertsfors IK  SWE  10:28:00   1:43:46 (31)  1:44:41  
35.   Martin Hammarberg SWESundsvalls OK  SWE  10:20:00   1:46:02 (32)  1:46:59  
36.   Anton Sulkula FINSuunta Jyväskylä  FIN  10:44:00   1:46:27 (33)  1:47:29  
37.   Eero-Matti Vainio FINMS Parma  FIN  11:18:00   1:47:18 (34)  1:48:11  
38.   Markku Bergman FINKuusamon Erä-Veikot  FIN  11:02:00   1:47:32 (35)  1:48:29  
39.   Jukka Väyrynen FINRasti-Pielinen  FIN  11:10:00   1:47:50 (36)  1:48:58  
40.   Igor Zvontsov BLRUltra/Belarus  BLR  10:58:00   1:51:57 (37)  1:52:50  
41.   Kalle Häkkinen FINSuunta Jyväskylä  FIN  10:48:00   1:59:21 (38)  2:00:22  
42.   Matti Linna FINSuunta Jyväskylä  FIN  10:56:00   2:05:47 (39)  2:06:43  
43.   Pyry Kettunen FINSäyneisen Salpa  FIN  10:36:00   2:44:24 (40)  2:45:31  
44.   Mattias Johansson SWEIFK Mora OK  SWE  10:26:00   2:50:58 (41)  2:52:10  
45.   Tõnis Erm ESTTAOK  EST  10:24:00   2:53:12 (42)  2:54:30  
   Santeri Schroderus FINSK Pohjantähti  FIN  10:22:00      ei läht.  
   Raino Pesu FINLounais-Hämeen Rasti  FIN  10:34:00      ei läht.  
   Oskar Sandberg SWESweden  SWE  10:46:00      ei läht.  
   Seppo Väyrynen FINRasti-Pielinen  FIN  10:50:00      keskeytti  
   Ville Väyrynen FINRasti-Pielinen  FIN  11:14:00      ei läht.  
   Tommi Reponen FINSuunta Jyväskylä  FIN  11:44:00      ei läht.  
   Erik Rost SWESweden  SWE  12:14:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English