XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H70

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:18:00   22:20  
2.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  12:36:00   23:39  
3.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:34:00   24:13  
4.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  11:04:00   25:15  
5.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  12:12:00   25:52  
6.   Pentti Tiira Lynx  FIN  11:06:00   26:23  
7.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  11:26:00   26:45  
8.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  11:18:00   27:17  
9.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:28:00   27:24  
10.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  11:36:00   27:29  
11.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  11:16:00   27:46  
12.   Matti Hahto Oriveden Ponnistus  FIN  12:24:00   28:07  
13.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  11:54:00   28:44  
14.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  11:14:00   28:48  
15.   Olli Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:10:00   29:13  
16.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  12:16:00   29:15  
17.   Timo Grönroos MS Parma  FIN  11:52:00   29:24  
18.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  12:26:00   29:25  
19.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:50:00   29:27  
20.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:22:00   29:42  
21.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:56:00   29:57  
22.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  12:30:00   30:04  
23.   Stig Heerman Rasti-Lukko  FIN  11:22:00   30:22  
24.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  11:32:00   30:30  
25.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  12:04:00   30:35  
26.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  11:46:00   30:39  
27.   Pentti Ratia Kemiön Kiilat  FIN  12:02:00   30:47  
28.   Matti J Koski Närpes OK  FIN  12:08:00   31:02  
29.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  12:34:00   31:44  
30.   Seppo Urhonen Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   32:01  
31.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:32:00   32:47  
32.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat  FIN  11:48:00   33:03  
33.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:28:00   33:48  
34.   Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:44:00   33:59  
35.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:46:00   34:00  
36.   Per-Åke Mattsson Kimito SF  FIN  12:40:00   34:02  
37.   Paavo Ratia Kemiön Kiilat  FIN  11:02:00   34:29  
38.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  12:00:00   34:49  
39.   Heikki Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:20:00   35:19  
40.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:10:00   36:53  
41.   Olli Nuotio Someron Esa  FIN  11:44:00   37:28  
42.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   38:12  
43.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:08:00   40:38  
44.   Matti Heikinheimo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:14:00   40:46  
45.   Kalevi Kuusisto Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:58:00   41:00  
46.   Eero Kärkkäinen Espoon Suunta  FIN  11:38:00   45:19  
47.   Taisto Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:38:00   45:49  
48.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö  FIN  11:40:00   49:43  
49.   Matti Isotalo Auran Vannas  FIN  11:24:00   1:08:03  
   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  11:12:00   ei läht.  
   Pentti Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   hylätty  
   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  11:42:00   ei läht.  
   Taisto Voutilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:06:00   hylätty  
   Raimo Karsikas Maarian Mahti  FIN  12:42:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English