XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H50

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Juha Partanen Rasti-Hyry  FIN  12:40:00   26:48  
2.   Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat  FIN  12:02:00   27:35  
3.   Timo Asikainen Hiisirasti  FIN  12:22:00   28:13  
4.   Petri Laaksonen Sweden  FIN  12:30:00   28:35  
4.   Timo Nurmela Rasti-Kurikka  FIN  12:46:00   28:35  
6.   Markku Mänty Maarian Mahti  FIN  12:52:00   28:49  
7.   Timo Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:42:00   29:33  
8.   Tomas Ray OK77  FIN  12:28:00   29:46  
9.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:50:00   30:41  
10.   Veli-Pekka Nurmi Angelniemen Ankkuri  FIN  12:26:00   30:42  
11.   Leif Haajanen OK Raseborg  FIN  13:26:00   30:43  
12.   Juha Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:54:00   30:49  
13.   Taisto Jylhä Lohtajan Veikot  FIN  13:16:00   31:03  
14.   Harri Vänttinen Espoon Suunta  FIN  11:46:00   31:04  
15.   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:12:00   31:38  
16.   Markku Virtala Pargas IF  FIN  11:08:00   32:00  
17.   Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti  FIN  11:10:00   32:32  
18.   Markku Keskitalo MS Parma  FIN  11:52:00   32:40  
19.   Geza Molnar Rastivarsat  FIN  12:20:00   32:44  
20.   Pekka Patana Laihian Luja  FIN  11:40:00   32:48  
20.   Jorma Hirvensalo Saarijärven Pullistus  FIN  12:16:00   32:48  
22.   Dan Stenlund IF Brahe  FIN  13:08:00   33:22  
23.   Tapio Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  13:02:00   33:28  
24.   Asko Sippola Kuortaneen Kunto  FIN  12:04:00   33:55  
25.   Petteri Vuorinen Hiisirasti  FIN  11:28:00   34:27  
26.   Thomas Nyholm OK Trian  FIN  12:44:00   34:39  
27.   Hannu Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:06:00   34:45  
28.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  11:38:00   34:53  
29.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  12:18:00   35:10  
30.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti  FIN  11:12:00   35:23  
31.   Sakari Pesola Rastiketut  FIN  11:04:00   35:31  
32.   Kari Jalava Vakka-Rasti  FIN  13:14:00   35:36  
33.   Ali Mättölä Espoon Suunta  FIN  12:24:00   36:43  
34.   Jari Maunuksela Urjalan Urheilijat  FIN  12:38:00   36:45  
35.   Arto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  12:12:00   37:22  
36.   Raimo Itkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:00:00   37:23  
37.   Jukka Hänninen Maarian Mahti  FIN  11:44:00   39:00  
38.   Matti Kaasalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:22:00   39:08  
39.   Markku Ijas Raisu Lumous  FIN  11:58:00   39:16  
40.   Timo Ritakallio Lynx  FIN  13:22:00   39:18  
41.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   39:30  
42.   Jarmo Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  12:32:00   40:30  
43.   Pertti Sorri Rastihaukat  FIN  12:14:00   41:10  
44.   Jarmo Viita Anttolan Urheilijat  FIN  13:20:00   41:13  
45.   Esko Sorri Rastihaukat  FIN  12:58:00   41:57  
46.   Kimmo Valtonen MS Parma  FIN  12:34:00   42:07  
47.   Markku Korpela Rasti 88  FIN  11:14:00   42:08  
48.   Peter Stenbäck OK Trian  FIN  11:26:00   42:11  
49.   Heikki Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:20:00   42:28  
50.   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat  FIN  11:36:00   43:11  
51.   Erik Lönnfeldt OK77  FIN  11:24:00   44:03  
52.   Hannu Numminen Espoon Akilles  FIN  11:16:00   44:18  
53.   Markku Koskinen Someron Esa  FIN  12:10:00   44:31  
54.   Juha Ojanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:48:00   44:37  
55.   Tommi Aaltonen MS Parma  FIN  11:18:00   44:58  
56.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:36:00   45:08  
57.   Jarmo Lindroos Espoon Suunta  FIN  11:02:00   45:22  
58.   Mikko Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:42:00   45:28  
59.   von Wilhelm Frenckell OK77  FIN  11:32:00   46:51  
60.   Otto von Frenckell OK Raseborg  FIN  11:50:00   47:12  
61.   Petri Järvinen Hiisirasti  FIN  13:04:00   51:43  
62.   Kimmo Kuusisto MS Parma  FIN  13:00:00   52:35  
63.   Jyrki Kajavalta Turun Suunnistajat  FIN  12:56:00   52:52  
64.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  11:00:00   56:38  
65.   Kimmo Tikka Rastihaukat  FIN  11:30:00   1:08:33  
   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  11:34:00   ei läht.  
   Jyrki Lammila Laitilan Jyske  FIN  11:56:00   ei läht.  
   Tapio Järvensivu Turun Metsänkävijät  FIN  12:08:00   ei läht.  
   Teuvo Pöysti Rastikarhut  FIN  12:48:00   keskeytti  
   Kim Österberg OK77  FIN  12:54:00   ei läht.  
   Markku Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:06:00   ei läht.  
   Kalle Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:10:00   hylätty  
   Timo Lainema Turun Metsänkävijät  FIN  13:18:00   ei läht.  
   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat  FIN  13:24:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English