XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H45

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,2 km
 
1.   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  11:30:00   33:43  
2.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  11:52:00   34:52  
3.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:42:00   35:24  
4.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:40:00   35:37  
5.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  11:28:00   35:50  
6.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry  FIN  11:36:00   36:31  
7.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  12:38:00   37:09  
8.   Jarmo Puttonen Vaajakosken Terä  FIN  13:12:00   37:15  
9.   Jan Donner OK77  FIN  12:54:00   37:17  
10.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:44:00   37:38  
11.   Antti Granqvist OK Trian  FIN  11:10:00   37:49  
12.   Sami Kivilaakso Lynx  FIN  11:04:00   37:57  
13.   Esko Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:20:00   37:58  
14.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  12:56:00   38:08  
14.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:14:00   38:08  
14.   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:26:00   38:08  
17.   Jari Laitamäki Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   38:10  
18.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  11:42:00   38:26  
19.   Tuomo Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  13:28:00   38:36  
20.   Mika Loukkalahti Espoon Suunta  FIN  13:10:00   39:07  
21.   Heikki Tanhua Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:34:00   39:11  
22.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:18:00   40:02  
23.   Tauno Niemi Metsän Pojat  FIN  11:48:00   40:15  
24.   Jari Kahiala Pihkaniskat  FIN  13:34:00   40:35  
25.   Veli-Matti Hanhela MS Parma  FIN  13:30:00   41:02  
26.   Jukka Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  13:20:00   41:06  
27.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:28:00   41:17  
28.   Jari Johansson OK Trian  FIN  12:06:00   41:25  
28.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  13:46:00   41:25  
30.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä  FIN  11:50:00   42:05  
31.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  12:22:00   42:07  
32.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:16:00   42:08  
33.   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:26:00   42:53  
34.   Juha Tilli Lynx  FIN  11:58:00   42:54  
35.   Jörgen Nyman OK Raseborg  FIN  11:32:00   43:00  
36.   Jukka Havento Karkki-Rasti  FIN  13:36:00   43:07  
37.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  11:08:00   43:09  
38.   Mikko Yli-Kauppila Hiisirasti  FIN  11:14:00   43:19  
39.   Ilkka Nokka Rasti 88  FIN  11:22:00   43:27  
40.   Mika Siikaluoma Vehkalahden Veikot  FIN  12:14:00   43:48  
41.   Juha Similä SK Vuoksi  FIN  12:24:00   44:04  
42.   Rasmus Mårtenson OK77  FIN  13:48:00   44:46  
43.   Herkko Plit Espoon Suunta  FIN  11:12:00   44:54  
44.   Visa Koponen Perttelin Peikot  FIN  13:06:00   45:30  
45.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  11:00:00   45:31  
46.   Marko Virta Turun Suunnistajat  FIN  12:02:00   45:33  
47.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  11:06:00   45:51  
47.   Marko Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:18:00   45:51  
49.   Arto Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:18:00   46:22  
50.   Petri Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:30:00   46:29  
51.   Jouni Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  12:32:00   46:32  
52.   Petri Savilahti Lynx  FIN  13:08:00   46:42  
53.   Juha Kiljunen Rastivarsat  FIN  11:44:00   46:55  
54.   Ville Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:46:00   46:58  
55.   Mika Heikura Rajamäen Rykmentti  FIN  13:02:00   47:20  
56.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  12:00:00   47:37  
57.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:24:00   48:16  
58.   Seppo Kuusisto Koovee  FIN  13:16:00   48:35  
59.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  12:12:00   48:38  
60.   Kari Sillanpää Maarian Mahti  FIN  11:40:00   49:04  
61.   Mika Juva Muurlan Vihuri  FIN  13:24:00   49:30  
62.   Marko Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  11:26:00   49:37  
63.   Risto Ruohola MS Parma  FIN  12:16:00   50:20  
63.   Matti Hakamäki Suunta Jyväskylä  FIN  12:34:00   50:20  
65.   Aimo Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:44:00   50:25  
66.   Jussi Pasanen Rasti-Jussit  FIN  13:38:00   50:42  
67.   Anders Lindahl OK Trian  FIN  13:04:00   51:09  
68.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  13:22:00   51:51  
69.   Esko Huisko MS Parma  FIN  11:38:00   52:38  
70.   Sami Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:56:00   52:50  
71.   Anders Brink Pargas IF  FIN  12:08:00   54:43  
72.   Seppo Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:00:00   56:29  
73.   Pauli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  12:10:00   56:32  
74.   Teppo Salmia Tarpian Suunta  FIN  13:42:00   57:01  
75.   Markku Paija Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:58:00   57:12  
76.   Juha Ratia Kemiön Kiilat  FIN  11:46:00   1:00:02  
77.   Juha Laasanen Laihian Luja  FIN  13:40:00   1:01:14  
78.   Ari Kauhanen OK77  FIN  12:04:00   1:02:38  
79.   Mika Ovaskainen Hirvensalon Heitto  FIN  11:02:00   1:04:15  
80.   Tomi Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:36:00   1:10:24  
81.   Harri Jakobsson Espoon Suunta  FIN  11:54:00   1:12:47  
   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:48:00   ei läht.  
   Mika Raitola Lynx  FIN  12:50:00   hylätty  
   Marko Orell Turun Metsänkävijät  FIN  12:52:00   ei läht.  
   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:32:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English