XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,4 km
 
1.   Kari Kallio Koovee  FIN  13:09:00   36:39  
2.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:01:00   38:25  
3.   Alexei Pavilainen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:07:00   38:51  
4.   Joni Kemppi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:41:00   39:42  
5.   Jari Ikäheimonen Lynx  FIN  13:01:00   39:49  
6.   Kristian Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:37:00   40:32  
7.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  13:19:00   40:46  
8.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  12:33:00   40:57  
9.   Anders Åkerman Hiidenkiertäjät  SWE  13:11:00   41:01  
10.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  12:23:00   41:20  
11.   Jari Lepo Valkeakosken Haka  FIN  13:31:00   42:03  
12.   Sami Kääriäinen Turun Metsänkävijät  FIN  12:51:00   42:56  
13.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo  FIN  12:35:00   43:26  
14.   Tero Mamia Koovee  FIN  12:25:00   44:21  
15.   Tero Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:45:00   44:32  
16.   Max Lauren Pargas IF  FIN  12:19:00   45:14  
17.   Markus Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  11:59:00   45:43  
18.   Tero Vesisenaho Saarijärven Pullistus  FIN  12:31:00   45:55  
19.   Heikki Husu SK Vuoksi  FIN  12:27:00   46:14  
20.   Jukka Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  12:11:00   46:21  
21.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:17:00   46:25  
22.   Kim Nylund Lynx  FIN  13:13:00   46:28  
23.   Marko Ojala Ulvilan Ura  FIN  11:57:00   46:52  
24.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  12:57:00   47:31  
25.   Mikko Määttä MS Parma  FIN  12:59:00   47:32  
26.   Arto Puro-Aho Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:05:00   48:04  
27.   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  13:25:00   48:10  
28.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  12:39:00   48:49  
28.   Janne Konttila Koovee  FIN  13:39:00   48:49  
30.   Tero Kuosmanen Rasti-Hyry  FIN  12:53:00   49:25  
31.   Mikke Maronen Lynx  FIN  11:55:00   49:50  
32.   Tero Lehtonen Suomusjärven Sisu  FIN  12:03:00   49:56  
33.   Jarkko Tuomola Someron Esa  FIN  12:13:00   50:53  
34.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  13:29:00   51:32  
35.   Sergey Frolov Lounais-Hämeen Rasti  RUS  12:43:00   52:18  
36.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  12:29:00   52:44  
37.   Jan Täppinen OK Raseborg  FIN  12:55:00   53:17  
38.   Taneli Koho Rajamäen Rykmentti  FIN  13:27:00   54:03  
39.   Jyri Myllymäki Vetelin Urheilijat  FIN  13:03:00   55:35  
40.   Mikko Kero OK77  FIN  12:21:00   56:07  
41.   Erkko Pyy Angelniemen Ankkuri  FIN  12:17:00   57:00  
41.   Joni Virtanen Espoon Suunta  FIN  13:23:00   57:00  
43.   Jori Falkstedt Angelniemen Ankkuri  FIN  13:15:00   57:46  
44.   Petri Hämäläinen Pihkaniskat  FIN  12:47:00   58:53  
45.   Janne Määttä Rasti-Hyry  FIN  13:37:00   1:00:29  
46.   Miikka Kaira Kymin Suunnistajat  FIN  12:09:00   1:01:13  
47.   Antti Välkki Tampereen Pyrintö  FIN  13:05:00   1:03:54  
48.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  12:49:00   1:04:15  
49.   Mikko Lindroth Karkki-Rasti  FIN  12:07:00   1:08:34  
   Sami Aalto MS Parma  FIN  12:15:00   ei läht.  
   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  13:21:00   ei läht.  
   Sami Isoherranen Lynx  FIN  13:33:00   ei läht.  
   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  13:35:00   ei läht.  
   Stefan Fiskars OK Raseborg  FIN  13:41:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English