XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H21A1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
6,1 km
Maali
6,6 km
 
1.   Andrei Hramov Hiisirasti  RUS  12:22:00   18:58 (1)  38:32 (1)  40:02  
2.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  12:28:00   20:03 (2)  40:03 (2)  41:37  
3.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:12:00   20:07 (4)  40:07 (3)  41:38  
4.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot  FIN  11:12:00   20:59 (8)  40:25 (5)  41:57  
5.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  11:04:00   20:45 (6)  40:21 (4)  42:03  
6.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:02:00   20:47 (7)  40:39 (6)  42:17  
7.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:06:00   20:03 (2)  40:41 (7)  42:23  
8.   Sergei Detkov Hiisirasti  RUS  11:08:00   21:08 (10)  41:11 (8)  42:49  
9.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:04:00   20:42 (5)  41:19 (9)  42:51  
10.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  11:28:00   21:10 (11)  41:41 (11)  43:16  
11.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:40:00   21:51 (12)  41:23 (10)  43:21  
12.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  11:26:00   21:54 (13)  42:06 (12)  43:50  
13.   Roope Koskinen Hiisirasti  FIN  11:48:00   22:06 (15)  42:40 (13)  44:23  
14.   Eetu Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   21:07 (9)  43:11 (16)  44:48  
15.   Jukka-Pekka Seppänen Hiidenkiertäjät  FIN  11:54:00   22:39 (19)  43:01 (14)  44:54  
16.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:02:00   22:04 (14)  43:17 (17)  45:05  
17.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:10:00   22:13 (16)  43:08 (15)  45:11  
18.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:24:00   22:29 (17)  43:31 (18)  45:13  
19.   Markku Laaksonen Rasti 88  FIN  11:14:00   22:31 (18)  44:03 (20)  45:38  
20.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  11:42:00   22:58 (20)  44:01 (19)  45:40  
21.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:46:00   23:11 (22)  44:26 (21)  46:05  
22.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  12:14:00   23:00 (21)  44:47 (22)  46:18  
23.   Juha-Ville Ketolainen Vehkalahden Veikot  FIN  12:16:00   23:54 (29)  45:14 (23)  46:43  
24.   Tommaso Scalet Helsingin Suunnistajat  ITA  11:22:00   24:52 (34)  45:40 (25)  47:19  
25.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:32:00   23:26 (24)  45:31 (24)  47:22  
26.   Tommy Åbacka IF Brahe  FIN  12:50:00   24:44 (33)  45:58 (26)  47:43  
27.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:36:00   23:29 (25)  46:17 (27)  48:08  
28.   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  12:18:00   23:24 (23)  47:05 (28)  48:44  
29.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   24:01 (30)  47:36 (30)  49:29  
30.   Staffan Järn IF Brahe  FIN  11:56:00   24:33 (32)  47:25 (29)  49:31  
31.   Heikki Toivio Angelniemen Ankkuri  FIN  12:36:00   23:46 (27)  47:36 (30)  49:42  
32.   Niko Lehtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:48:00   26:26 (42)  48:09 (32)  49:49  
33.   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:20:00   25:15 (35)  48:32 (33)  50:15  
34.   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  11:52:00   23:29 (25)  49:16 (34)  51:06  
35.   Jussi Parkkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:10:00   25:19 (36)  50:10 (37)  51:58  
36.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  12:40:00   24:31 (31)  49:43 (36)  52:00  
37.   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  12:42:00   25:42 (40)  49:37 (35)  52:07  
38.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:32:00   25:53 (41)  50:53 (38)  52:42  
39.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat  FIN  12:08:00   25:21 (37)  51:44 (39)  53:21  
40.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:50:00   25:24 (38)  52:04 (40)  53:47  
41.   Antto-Iiro Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:52:00   23:49 (28)  52:10 (41)  54:20  
42.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  11:46:00   26:37 (43)  52:20 (42)  54:24  
43.   Toni Kalliokoski Halsuan Toivo  FIN  11:30:00   28:58 (47)  53:37 (43)  55:44  
44.   Aleksi Kujala IF Brahe  FIN  12:38:00   27:08 (44)  54:01 (44)  56:26  
45.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  11:16:00   27:20 (45)  58:46 (45)  1:00:29  
46.   Patrik Wärnman IF Brahe  FIN  12:26:00   27:32 (46)  1:00:09 (46)  1:01:59  
47.   Joel Hakala Raision Kuula  FIN  12:30:00   32:28 (49)  1:01:16 (48)  1:03:29  
48.   Juuso Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00   31:20 (48)  1:00:32 (47)  1:03:34  
49.   Riel Allain Canada  CAN  11:34:00   25:35 (39)  1:08:44 (49)  1:10:42  
50.   Atte Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   33:12 (50)  1:10:30 (50)  1:13:16  
51.   Ville Suntioinen Karkki-Rasti  FIN  12:44:00   39:16 (51)  1:27:07 (51)  1:29:50  
   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00         ei läht.  
   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  11:20:00         keskeytti  
   Fredrik Hagström IF Brahe  FIN  11:24:00         ei läht.  
   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  11:38:00         ei läht.  
   Janne Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  12:34:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English