XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

D45

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,8 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx  FIN  12:40:00   33:08  
2.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:08:00   34:22  
3.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  11:28:00   35:16  
4.   Mervi Heinaro Espoon Suunta  FIN  12:42:00   35:31  
5.   Sirra Toivonen Kangasala SK  FIN  12:20:00   35:36  
6.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  11:36:00   36:04  
7.   Riikka Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  12:10:00   37:01  
8.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:48:00   37:06  
9.   Marika Yli-Kauppila Hiisirasti  FIN  12:18:00   37:26  
10.   Kirsi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:46:00   37:33  
11.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  12:36:00   37:46  
12.   Carola Ray OK77  FIN  12:24:00   38:16  
13.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat  FIN  12:34:00   38:35  
14.   Terése Hagman OK Trian  FIN  11:32:00   40:07  
15.   Virpi Guseff Hirvensalon Heitto  FIN  11:58:00   40:16  
16.   Annika Westberg-Arrakoski OK77  FIN  12:32:00   41:02  
17.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  11:48:00   41:04  
18.   Tuula Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:22:00   42:11  
19.   Tove Jern OK77  FIN  11:56:00   42:17  
20.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri  FIN  11:34:00   42:27  
21.   Sari Tupitsa Rasti E4  FIN  11:54:00   44:20  
22.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:02:00   44:57  
23.   Kirsi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:40:00   45:09  
24.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  11:52:00   46:04  
25.   Anu Vesisenaho Saarijärven Pullistus  FIN  11:46:00   47:30  
26.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:30:00   48:14  
27.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:44:00   49:00  
28.   Ulrica Holmgren OK Trian  FIN  12:12:00   49:03  
29.   Monika Österberg OK77  FIN  12:44:00   49:05  
30.   Maria Kurhinen Kymin Suunnistajat  FIN  12:28:00   49:13  
31.   Citha Dahl OK Raseborg  FIN  12:14:00   50:19  
32.   Sanna Villikka Kymin Suunnistajat  FIN  11:38:00   52:49  
33.   Marjo Koistinen Espoon Suunta  FIN  12:00:00   54:26  
34.   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:38:00   54:46  
35.   Virpi Tilli Lynx  FIN  11:42:00   57:27  
36.   Henna Breilin Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:30:00   1:00:22  
37.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx  FIN  12:16:00   1:02:50  
38.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:04:00   1:03:15  
39.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  12:06:00   1:11:33  
   Heidi Torp-Donner OK77  FIN  11:50:00   keskeytti  
   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English