XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

D21B

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-Maali Tulos  
1   Suvi-Päivikki Juopperi
Lapin Veikot
3:18 (3)
7:52 (1)
4:34 (1)
13:17 (1)
5:25 (3)
19:09 (2)
5:52 (2)
20:53 (2)
1:44 (1)
23:50 (2)
2:57 (2)
31:27 (2)
7:37 (3)
33:04 (2)
1:37 (1)
35:52 (2)
2:48 (1)
37:30 (1)
1:38 (1)
39:07 (1)
1:37 (2)
39:43 (1)
36 (4)
39:43  Suvi-Päivikki Juopperi
2   Sannamari Lankia
Tampereen Pyrintö
3:01 (1)
8:03 (2)
5:02 (2)
13:18 (2)
5:15 (1)
18:50 (1)
5:32 (1)
20:44 (1)
1:54 (4)
23:34 (1)
2:50 (1)
30:38 (1)
7:04 (2)
32:40 (1)
2:02 (3)
35:46 (1)
3:06 (3)
37:44 (2)
1:58 (4)
39:33 (2)
1:49 (7)
40:11 (2)
38 (5)
40:11  Sannamari Lankia
3   Päivi Mikkolainen
Valkeakosken Haka
3:21 (4)
8:53 (4)
5:32 (5)
14:20 (4)
5:27 (4)
20:51 (3)
6:31 (4)
22:47 (3)
1:56 (5)
26:17 (3)
3:30 (6)
34:16 (3)
7:59 (5)
36:46 (3)
2:30 (10)
40:01 (3)
3:15 (5)
41:47 (3)
1:46 (2)
43:31 (3)
1:44 (3)
44:12 (3)
41 (7)
44:12  Päivi Mikkolainen
4   Vuokko Jurvakainen
Suunta Jyväskylä
3:29 (5)
8:51 (3)
5:22 (3)
15:14 (5)
6:23 (6)
21:41 (4)
6:27 (3)
23:33 (4)
1:52 (3)
27:15 (4)
3:42 (7)
35:05 (4)
7:50 (4)
38:37 (5)
3:32 (12)
42:06 (5)
3:29 (6)
44:00 (4)
1:54 (3)
45:34 (4)
1:34 (1)
46:02 (4)
28 (1)
46:02  Vuokko Jurvakainen
5   Netta Hjelm
Espoon Akilles
3:03 (2)
8:56 (5)
5:53 (7)
14:11 (3)
5:15 (1)
24:44 (7)
10:33 (13)
26:30 (6)
1:46 (2)
29:34 (5)
3:04 (3)
36:26 (5)
6:52 (1)
38:14 (4)
1:48 (2)
41:26 (4)
3:12 (4)
45:12 (5)
3:46 (13)
47:07 (5)
1:55 (9)
47:49 (5)
42 (8)
47:49  Netta Hjelm
6   Saara Antell
Keravan Urheilijat
3:42 (6)
9:48 (6)
6:06 (11)
16:17 (6)
6:29 (7)
24:10 (6)
7:53 (8)
26:29 (5)
2:19 (8)
30:16 (6)
3:47 (10)
38:56 (6)
8:40 (6)
41:07 (6)
2:11 (6)
44:43 (6)
3:36 (8)
47:13 (6)
2:30 (12)
49:28 (6)
2:15 (10)
50:20 (6)
52 (11)
50:20  Saara Antell
7   Milka Viita
Navi
4:14 (8)
10:15 (8)
6:01 (9)
17:17 (7)
7:02 (10)
24:01 (5)
6:44 (5)
26:51 (7)
2:50 (12)
30:20 (7)
3:29 (5)
39:32 (7)
9:12 (10)
42:05 (7)
2:33 (11)
45:45 (7)
3:40 (9)
48:11 (7)
2:26 (11)
49:56 (7)
1:45 (5)
50:36 (7)
40 (6)
50:36  Milka Viita
8   Marjaana Andelin
Lahden Taimi
3:50 (7)
10:36 (9)
6:46 (13)
19:08 (12)
8:32 (13)
26:19 (10)
7:11 (6)
28:51 (9)
2:32 (11)
32:34 (9)
3:43 (8)
41:46 (9)
9:12 (10)
43:56 (9)
2:10 (5)
47:29 (8)
3:33 (7)
49:37 (8)
2:08 (5)
52:00 (8)
2:23 (11)
53:03 (8)
1:03 (13)
53:03  Marjaana Andelin
9   Iisa Lehtiniemi
Savon Suunta
4:33 (10)
10:40 (10)
6:07 (12)
17:35 (8)
6:55 (9)
26:08 (9)
8:33 (10)
28:29 (8)
2:21 (9)
32:13 (8)
3:44 (9)
41:23 (8)
9:10 (9)
43:45 (8)
2:22 (9)
47:40 (9)
3:55 (12)
50:02 (9)
2:22 (8)
53:04 (9)
3:02 (13)
53:59 (9)
55 (12)
53:59  Iisa Lehtiniemi
10   Jonna Mäkivaara
Rastikarhut
5:54 (12)
11:52 (12)
5:58 (8)
19:54 (13)
8:02 (12)
27:39 (13)
7:45 (7)
29:53 (11)
2:14 (7)
35:35 (12)
5:42 (13)
44:30 (11)
8:55 (8)
46:43 (11)
2:13 (7)
50:36 (10)
3:53 (11)
52:58 (10)
2:22 (8)
54:46 (10)
1:48 (6)
55:31 (10)
45 (10)
55:31  Jonna Mäkivaara
11   Eeva Rautanen
Tuupovaaran Sepot
6:46 (13)
12:49 (13)
6:03 (10)
18:48 (11)
5:59 (5)
27:35 (12)
8:47 (11)
29:56 (12)
2:21 (9)
33:18 (10)
3:22 (4)
43:29 (10)
10:11 (12)
45:45 (10)
2:16 (8)
51:23 (11)
5:38 (13)
53:34 (11)
2:11 (6)
55:26 (11)
1:52 (8)
56:09 (11)
43 (9)
56:09  Eeva Rautanen
12   Minna Ristimäki
Helsingin Suunnistajat
4:21 (9)
10:07 (7)
5:46 (6)
17:47 (9)
7:40 (11)
26:54 (11)
9:07 (12)
28:54 (10)
2:00 (6)
33:33 (11)
4:39 (12)
46:54 (13)
13:21 (13)
48:56 (12)
2:02 (3)
51:57 (12)
3:01 (2)
54:20 (12)
2:23 (10)
56:04 (12)
1:44 (3)
56:37 (12)
33 (2)
56:37  Minna Ristimäki
13   Marjut Mikkola
Kankaanpään Suunnistajat
5:41 (11)
11:10 (11)
5:29 (4)
17:47 (9)
6:37 (8)
25:43 (8)
7:56 (9)
33:57 (13)
8:14 (13)
37:48 (13)
3:51 (11)
46:31 (12)
8:43 (7)
50:47 (13)
4:16 (13)
54:30 (13)
3:43 (10)
56:45 (13)
2:15 (7)
59:32 (13)
2:47 (12)
1:00:07 (13)
35 (3)
1:00:07  Marjut Mikkola
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English