XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

D21A2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,5 km
Väliaika
4,7 km
Maali
5,2 km
 
1.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:47:00   19:22 (1)  37:11 (1)  39:03  
2.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  11:15:00   21:07 (8)  37:22 (2)  39:12  
3.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  12:01:00   19:36 (2)  37:31 (3)  39:13  
4.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  11:27:00   20:44 (4)  38:09 (4)  39:51  
5.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  11:21:00   20:07 (3)  38:15 (5)  40:04  
6.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  11:55:00   20:45 (5)  39:16 (6)  41:08  
7.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  12:31:00   21:09 (9)  39:23 (7)  41:12  
8.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  12:29:00   21:04 (7)  39:35 (8)  41:20  
9.   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  11:31:00   21:03 (6)  39:40 (9)  41:34  
10.   Sara Karvonen Lynx  FIN  12:25:00   21:51 (11)  40:11 (11)  42:02  
11.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  11:57:00   21:30 (10)  40:08 (10)  42:12  
12.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  12:33:00   21:55 (14)  40:47 (12)  42:38  
13.   Laura Vike Hämeenlinnan Suunnistajat  LAT  11:01:00   22:03 (15)  40:50 (13)  42:51  
14.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  11:23:00   22:14 (16)  41:07 (14)  42:59  
15.   Victoria Höstman IF Femman  FIN  12:03:00   21:54 (12)  41:40 (17)  43:34  
16.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  11:33:00   21:54 (12)  41:30 (15)  43:35  
17.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:47:00   22:17 (18)  41:38 (16)  43:51  
18.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  11:43:00   22:15 (17)  43:11 (18)  45:09  
19.   Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö  FIN  12:43:00   22:17 (18)  43:55 (20)  45:59  
20.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  11:59:00   22:36 (20)  43:46 (19)  46:01  
21.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:09:00   24:19 (25)  44:33 (22)  46:31  
22.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  12:53:00   23:54 (22)  44:24 (21)  46:45  
23.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:29:00         47:01  
24.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö  FIN  11:39:00   23:42 (21)  45:18 (23)  47:18  
25.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  11:45:00   24:01 (23)  45:48 (24)  47:52  
26.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  12:57:00   24:31 (26)  45:53 (25)  48:05  
27.   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  12:15:00   24:57 (27)  46:18 (26)  48:19  
28.   Elisa Murtola Vehkalahden Veikot  FIN  12:27:00   25:15 (28)  46:44 (27)  48:53  
29.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  11:37:00   26:55 (33)  47:20 (28)  49:26  
30.   Riikka Kalliomaa Vehkalahden Veikot  FIN  12:59:00   25:51 (29)  47:35 (30)  49:38  
31.   Veera Kortelainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:13:00   24:06 (24)  47:30 (29)  49:40  
32.   Marianne Eskola Tampereen Pyrintö  FIN  12:49:00   27:45 (34)  48:33 (31)  50:33  
33.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  12:11:00   26:11 (31)  48:52 (33)  50:58  
34.   Sanna Palomäki Rasti-Kurikka  FIN  12:05:00   25:59 (30)  48:34 (32)  51:05  
35.   Frida Lönnberg Pargas IF  FIN  11:03:00   26:28 (32)  50:35 (34)  52:45  
36.   Sanna Salmenoja MS Parma  FIN  11:07:00   27:56 (35)  51:56 (35)  54:26  
37.   Sanni Lepola Rastivarsat  FIN  11:51:00   28:30 (37)  53:37 (36)  55:52  
38.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:07:00   30:08 (41)  53:44 (37)  56:05  
39.   Sanna Koivusalo Rastikarhut  FIN  11:05:00   29:53 (39)  54:14 (38)  56:44  
40.   Laura Rantanen Suunta-Sepot  FIN  11:35:00   30:07 (40)  56:16 (39)  59:03  
41.   Pernilla Backlund Närpes OK  FIN  11:41:00   28:50 (38)  56:48 (40)  59:21  
42.   Daisi Saetalu MS Parma  EST  12:45:00   36:37 (50)  57:59 (41)  1:00:37  
43.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  12:51:00   28:28 (36)  58:51 (43)  1:00:57  
44.   Johanna Keskitalo Lauttakylän Luja  FIN  12:23:00   31:23 (44)  58:28 (42)  1:01:09  
45.   Roosa Lassila RasTiimi  FIN  12:09:00   34:04 (48)  59:21 (46)  1:01:30  
46.   Saana Taimisto MS Parma  FIN  12:41:00   31:55 (45)  59:14 (45)  1:01:43  
47.   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö  FIN  11:19:00   31:19 (43)  59:04 (44)  1:01:53  
48.   Tiia Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  11:11:00   30:13 (42)  59:54 (47)  1:02:31  
49.   Tiina Hildén Järvenpään Palo  FIN  11:25:00   33:32 (47)  1:00:44 (48)  1:03:30  
50.   Heli Heikkilä MS Parma  FIN  12:37:00   32:31 (46)  1:00:59 (49)  1:03:32  
51.   Clotilde Leriche Tampereen Pyrintö  FIN  11:49:00   37:30 (51)  1:09:02 (50)  1:11:52  
52.   Siiri Lepola Rastivarsat  FIN  12:55:00   36:18 (49)  1:09:09 (51)  1:12:21  
53.   Anni Huuha Oulaisten Huima  FIN  12:21:00   44:45 (52)  1:12:36 (52)  1:15:41  
   Sabina Bäck IF Femman  FIN  11:13:00         ei läht.  
   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  11:17:00         ei läht.  
   Alisa Tölli Rasti-Jussit  FIN  11:53:00         hylätty  
   Jenni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  12:17:00         ei läht.  
   Sanna Nurmi Angelniemen Ankkuri  FIN  12:19:00         ei läht.  
   Anni Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  12:35:00         hylätty  
   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri  CAN  12:39:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English