Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H60A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
4,1 km
 
1.   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  10:43:00      32:18  
2.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  11:13:00      32:50  
3.   Markku Piironen Kalevan Rasti  FIN  11:41:00      33:23  
4.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:05:00      33:27  
5.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  11:25:00      34:12  
6.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:27:00      34:56  
7.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  11:03:00      35:01  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:55:00      35:32  
9.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:03:00      35:58  
10.   Pekka Linjala Pieksämäen Veikot  FIN  10:47:00      36:22  
11.   Risto Höglund Olavin Rasti  FIN  11:49:00      36:32  
12.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  12:21:00      36:52  
13.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:15:00      37:01  
14.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  12:01:00      37:03  
15.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF  FIN  11:53:00      37:31  
16.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  10:39:00      37:52  
17.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:35:00      38:05  
18.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:53:00      38:21  
19.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  12:13:00      38:26  
20.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  10:59:00      38:46  
21.   Hannu Matikainen Rastiketut  FIN  11:33:00      39:31  
22.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:51:00      39:48  
23.   Juha Suomela Rastivarsat  FIN  10:45:00      40:08  
24.   Matti Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  11:11:00      40:54  
25.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  11:21:00      41:05  
26.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  10:41:00      41:17  
27.   Esa Turunen Lapin Veikot  FIN  11:37:00      41:41  
28.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:45:00      41:47  
29.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  10:51:00      43:47  
30.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  10:57:00      44:11  
31.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  10:55:00      44:49  
32.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:47:00      44:50  
33.   Eino Launonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:05:00      45:15  
34.   Erkki Mäki Epilän Esa  FIN  11:39:00      47:02  
35.   Heikki Kaihlavirta Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:07:00      47:43  
36.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:27:00      47:46  
37.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  10:37:00      48:47  
38.   Ari Pääkkönen Kuhmon Peurat  FIN  11:09:00      49:32  
39.   Veijo Lämsä Hirvensalon Heitto  FIN  12:19:00      49:55  
40.   Antti Aalto Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:15:00      51:29  
41.   Esko Turunen Sonkajärven Pahka  FIN  11:17:00      53:45  
42.   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  11:57:00      54:47  
43.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  12:11:00      55:19  
44.   Pertti Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:29:00      57:18  
45.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  10:35:00      1:06:09  
46.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  11:01:00      1:10:26  
   175 vacant vac    10:49:00      ei läht.  
   177 vacant vac    11:19:00      ei läht.  
   178 vacant vac    11:23:00      ei läht.  
   174 vacant vac    11:43:00      ei läht.  
   Hannu Karila Puolangan Ryhti  FIN  12:07:00      ei läht.  
   176 vacant vac    12:09:00      ei läht.  
   173 vacant vac    12:17:00      ei läht.  
   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:23:00      ei läht.  
   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  12:25:00      ei läht.  
   Mikko Kanniainen Kuhmon Peurat  FIN  12:29:00      ei läht.  
   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  12:31:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English