Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H60A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
5,6 km
 
1.   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  12:15:00      48:14  
2.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  10:53:00      48:20  
3.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  12:13:00      48:40  
4.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:13:00      48:56  
5.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  11:43:00      49:03  
6.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  10:55:00      49:54  
7.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:51:00      50:08  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  12:09:00      50:31  
9.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  10:37:00      50:50  
10.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:47:00      51:00  
11.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  11:41:00      51:04  
12.   Pekka Linjala Pieksämäen Veikot  FIN  11:15:00      52:04  
13.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:17:00      53:15  
14.   Veijo Lämsä Hirvensalon Heitto  FIN  11:57:00      54:31  
15.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  11:23:00      56:40  
16.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:05:00      56:45  
17.   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  10:49:00      57:13  
18.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  11:49:00      58:47  
19.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:03:00      59:08  
20.   Hannu Matikainen Rastiketut  FIN  11:33:00      59:16  
21.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:55:00      1:00:13  
22.   Matti Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  11:45:00      1:00:17  
23.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  12:11:00      1:00:42  
24.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  12:07:00      1:00:44  
25.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:29:00      1:00:58  
26.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  10:41:00      1:01:03  
27.   Heikki Kaihlavirta Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:01:00      1:01:11  
28.   Esa Turunen Lapin Veikot  FIN  12:17:00      1:02:14  
29.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:21:00      1:05:02  
30.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:39:00      1:05:41  
31.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  12:19:00      1:05:53  
32.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:03:00      1:07:16  
33.   Juha Suomela Rastivarsat  FIN  12:31:00      1:08:28  
34.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:07:00      1:09:56  
35.   Erkki Mäki Epilän Esa  FIN  12:25:00      1:12:37  
36.   Ari Pääkkönen Kuhmon Peurat  FIN  11:39:00      1:16:42  
37.   Antti Aalto Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:57:00      1:22:59  
38.   Pertti Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:27:00      1:23:41  
39.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  11:53:00      1:27:26  
40.   Esko Turunen Sonkajärven Pahka  FIN  12:21:00      1:27:50  
41.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  12:01:00      1:28:52  
42.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF  FIN  11:25:00      1:37:09  
   Risto Höglund Olavin Rasti  FIN  10:35:00      hylätty  
   Mikko Kanniainen Kuhmon Peurat  FIN  10:43:00      ei läht.  
   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  10:45:00      ei läht.  
   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:59:00      ei läht.  
   Hannu Karila Puolangan Ryhti  FIN  11:05:00      ei läht.  
   174 vacant vac    11:11:00      ei läht.  
   176 vacant vac    11:27:00      ei läht.  
   178 vacant vac    11:37:00      ei läht.  
   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:47:00      ei läht.  
   175 vacant vac    11:51:00      ei läht.  
   173 vacant vac    11:59:00      ei läht.  
   177 vacant vac    12:23:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English