Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H60A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
5,5 km
 
1.   Risto Höglund Olavin Rasti  FIN  15:31:00      48:24  
2.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  15:19:00      48:25  
3.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  15:17:00      51:03  
4.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:47:00      51:26  
5.   Pekka Linjala Pieksämäen Veikot  FIN  14:53:00      51:54  
6.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  14:21:00      52:26  
6.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  15:05:00      52:26  
8.   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  14:43:00      52:30  
9.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  14:11:00      52:36  
10.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  15:25:00      53:17  
11.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:27:00      53:22  
12.   Mikko Kanniainen Kuhmon Peurat  FIN  14:25:00      55:04  
13.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:13:00      55:09  
14.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  14:01:00      55:26  
15.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  14:13:00      56:33  
16.   Veijo Lämsä Hirvensalon Heitto  FIN  14:07:00      56:37  
17.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  13:57:00      58:04  
18.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  14:59:00      59:30  
19.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  15:11:00      1:00:24  
20.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:47:00      1:01:31  
21.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  14:45:00      1:01:52  
22.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:41:00      1:02:17  
23.   Juha Suomela Rastivarsat  FIN  14:17:00      1:02:51  
24.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  15:23:00      1:03:17  
25.   Esa Turunen Lapin Veikot  FIN  13:37:00      1:03:45  
26.   Hannu Matikainen Rastiketut  FIN  15:07:00      1:04:26  
27.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  14:23:00      1:04:28  
28.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF  FIN  15:03:00      1:04:45  
29.   Matti Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  15:21:00      1:04:57  
30.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  14:37:00      1:06:07  
31.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  14:05:00      1:06:09  
32.   Heikki Kaihlavirta Tikkakosken Suunnistajat  FIN  15:15:00      1:07:05  
33.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  13:51:00      1:07:24  
34.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:39:00      1:10:08  
35.   Pertti Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  13:41:00      1:10:50  
36.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  14:09:00      1:10:53  
37.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  14:31:00      1:12:21  
38.   Ari Pääkkönen Kuhmon Peurat  FIN  13:53:00      1:14:48  
39.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:59:00      1:15:32  
40.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  14:15:00      1:18:24  
41.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  14:39:00      1:18:44  
42.   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  15:09:00      1:20:19  
43.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  15:27:00      1:23:24  
44.   Antti Aalto Riihimäen Suunnistajat  FIN  14:49:00      1:24:59  
45.   Erkki Mäki Epilän Esa  FIN  13:45:00      1:42:30  
   Esko Turunen Sonkajärven Pahka  FIN  13:35:00      keskeytti  
   174 vacant vac    13:49:00      ei läht.  
   176 vacant vac    13:55:00      ei läht.  
   173 vacant vac    14:03:00      ei läht.  
   175 vacant vac    14:19:00      ei läht.  
   Hannu Karila Puolangan Ryhti  FIN  14:35:00      ei läht.  
   177 vacant vac    14:51:00      ei läht.  
   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  14:57:00      ei läht.  
   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot  FIN  15:01:00      ei läht.  
   178 vacant vac    15:29:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English