Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Väliaika
6,7 km
Väliaika
7,6 km
Väliaika
Maali
7,7 km
 
1.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:12:58   17:02 (4)  36:38 (1)  40:49 (1)     41:03  
2.   Mårten Boström IFK Lidingö  FIN  12:05:16   17:28 (8)  37:19 (6)  41:04 (2)     41:18  
3.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:12:41   17:09 (6)  36:53 (2)  41:14 (3)     41:30  
4.   Fredric Portin Halden SK  FIN  12:00:00   16:04 (1)  37:10 (4)  41:23 (4)     41:42  
5.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  12:00:19   16:47 (2)  37:07 (3)  41:30 (5)     41:48  
6.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  12:12:03   17:44 (13)  37:36 (7)  41:42 (6)     41:57  
7.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:12:57   16:57 (3)  37:11 (5)  42:02 (7)     42:20  
8.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:02:21   17:46 (14)  38:14 (11)  42:28 (8)     42:47  
9.   Jani Myllärinen Koovee  FIN  12:09:58   17:25 (7)  38:26 (12)  42:33 (10)     42:48  
10.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  12:04:02   17:08 (5)  38:09 (10)  42:29 (9)     42:49  
11.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:02:29   17:37 (11)  38:08 (8)  42:36 (11)     42:55  
12.   Timo Sild Koovee  EST  12:01:05   17:47 (15)  38:08 (8)  42:45 (12)     43:08  
13.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  12:09:43   17:34 (9)  38:37 (13)  42:53 (13)     43:11  
14.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  12:17:03   17:43 (12)  38:44 (17)  42:59 (14)     43:18  
15.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  12:24:33   18:29 (21)  38:42 (15)  43:03 (15)     43:19  
16.   Topi Anjala Koovee  FIN  12:07:45   18:23 (19)  38:40 (14)  43:09 (16)     43:27  
16.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  12:09:44   17:36 (10)  38:45 (18)  43:10 (17)     43:27  
18.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  12:16:45   17:59 (17)  39:03 (20)  43:14 (18)     43:32  
19.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  12:24:14   18:44 (24)  39:02 (19)  43:20 (19)     43:34  
20.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  12:04:48   17:54 (16)  38:43 (16)  43:31 (20)     43:50  
21.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  12:24:02   18:58 (27)  39:25 (21)  44:00 (21)     44:16  
22.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:15:36   19:11 (30)  40:08 (23)  44:13 (22)     44:27  
23.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:14:36   18:02 (18)  39:30 (22)  44:27 (23)     44:45  
24.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  12:28:05   18:32 (22)  40:13 (24)  44:34 (24)     44:49  
25.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:27:54   18:42 (23)  40:27 (25)  44:53 (25)     45:13  
26.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  12:19:41   19:01 (28)  40:40 (29)  45:02 (26)     45:20  
27.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  12:22:30   19:35 (33)  40:32 (27)  45:10 (27)     45:29  
28.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  12:27:55   18:49 (25)  40:33 (28)  45:15 (28)     45:35  
29.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  12:23:49   18:24 (20)  40:27 (25)  45:26 (29)     45:44  
30.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  12:14:17   20:32 (36)  41:21 (30)  45:30 (30)     45:50  
31.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:30:20   18:56 (26)     46:34 (31)     46:56  
32.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  12:25:47   20:55 (37)  42:33 (33)  46:51 (32)     47:05  
33.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  12:50:00   19:05 (29)  41:32 (31)  47:02 (33)     47:18  
34.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  12:32:00   19:16 (31)  41:56 (32)  47:09 (34)     47:28  
35.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  12:33:52   19:29 (32)  43:30 (34)  48:32 (35)     48:50  
36.   Lauri Oikarinen Pellon Ponsi  FIN  12:21:53   20:14 (34)  43:41 (35)  48:56 (36)     49:18  
37.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  12:10:32   22:11 (39)  44:28 (36)  49:09 (37)     49:28  
38.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:15:14   20:15 (35)  44:57 (37)  49:48 (38)     50:13  
39.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  12:34:38   21:52 (38)  46:14 (38)  51:22 (39)     51:38  
40.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  12:19:07   23:29 (40)  48:34 (39)  54:26 (40)     54:49  
   Otto Simosas OK Trian  FIN  12:11:14               ei läht.  
   Jarkko Huovila Halden SK  FIN  12:11:17               ei läht.  
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:13:58               ei läht.  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:17:12               hylätty  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  12:18:13               ei läht.  
   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:32:19               ei läht.  
   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  12:46:00               ei läht.  
   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  12:47:00               ei läht.  
   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:48:00               ei läht.  
   Mikko Salervo OK77  FIN  12:49:00               ei läht.  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  12:51:00               ei läht.  
   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  12:52:00               ei läht.  
   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  12:53:00               ei läht.  
   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  12:54:00               ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English