Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H21A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
9,5 km
 
1.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  10:08:00      56:33  
2.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:04:00      56:50  
3.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:26:00      58:23  
4.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  10:34:00      58:43  
5.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:06:00      59:00  
6.   Mikael Donner OK77  FIN  11:28:00      59:41  
7.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:16:00      59:48  
8.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  10:56:00      59:52  
9.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  12:04:00      1:00:06  
10.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  10:58:00      1:00:11  
11.   Topi Hasu OK Trian  FIN  10:04:00      1:00:43  
12.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:24:00      1:00:55  
13.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  10:14:00      1:01:55  
14.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  11:40:00      1:03:04  
15.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:20:00      1:03:10  
16.   Aki Kauppinen Espoon Suunta  FIN  10:52:00      1:03:50  
17.   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  11:18:00      1:04:47  
18.   Staffan Tunis IF Femman  FIN  11:42:00      1:05:40  
19.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:32:00      1:06:09  
20.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  12:02:00      1:06:23  
21.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:36:00      1:07:09  
22.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:54:00      1:08:20  
23.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  11:22:00      1:08:42  
24.   Matti Maajärvi Lappeen Riento  FIN  10:44:00      1:09:37  
25.   Perttu Hietala Pellon Ponsi  FIN  10:22:00      1:10:18  
26.   Simo Hasu OK Trian  FIN  10:18:00      1:11:16  
27.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  11:14:00      1:11:49  
28.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:08:00      1:11:51  
29.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:12:00      1:11:54  
30.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00      1:13:19  
31.   Jukka Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  11:46:00      1:13:37  
32.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot  FIN  10:48:00      1:13:47  
33.   André Bruguière Rasti-Nokia  FIN  12:06:00      1:16:23  
34.   Jussi Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:40:00      1:16:45  
35.   Duncan Morrison New Zealand  NZL  10:36:00      1:17:04  
36.   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:30:00      1:20:13  
37.   Jari Rajala Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:58:00      1:22:40  
38.   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00      1:24:33  
39.   Jouko Järnefelt Koovee  FIN  10:02:00      1:27:27  
40.   Antti Kalapudas Alatornion Pirkat  FIN  11:54:00      1:27:36  
41.   Ville Widgrén Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:38:00      1:27:49  
42.   Esa Saarijärvi Pellon Ponsi  FIN  11:52:00      1:28:04  
43.   Lauri Kenttä OK77  FIN  11:34:00      1:32:02  
44.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  10:50:00      1:37:49  
   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:12:00      keskeytti  
   124 vacant vac    10:32:00      ei läht.  
   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  10:38:00      ei läht.  
   x vacant vac    10:42:00      ei läht.  
   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  10:46:00      hylätty  
   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  11:00:00      ei läht.  
   126 vacant vac    11:02:00      ei läht.  
   122 vacant vac    11:06:00      ei läht.  
   123 vacant vac    11:16:00      ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  11:24:00      ei läht.  
   Matias Kankkunen OK77  FIN  11:48:00      ei läht.  
   125 vacant vac    11:50:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English