Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H21A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
6,6 km
 
1.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  10:44:00      38:48  
2.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:16:00      39:08  
3.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:52:00      39:16  
4.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  11:26:00      39:34  
5.   Jouni Heinonen Koovee  FIN  11:30:00      39:49  
6.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  11:38:00      39:50  
7.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  12:04:00      40:04  
8.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  11:06:00      40:23  
9.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:52:00      40:25  
10.   Mikael Donner OK77  FIN  10:34:00      40:58  
11.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:00:00      41:04  
12.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  11:02:00      41:22  
13.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  11:58:00      41:24  
14.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:14:00      41:42  
15.   Topi Hasu OK Trian  FIN  11:04:00      42:09  
16.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  11:50:00      42:22  
17.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:40:00      42:25  
18.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:06:00      42:50  
19.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:46:00      42:52  
20.   Aki Kauppinen Espoon Suunta  FIN  11:34:00      43:53  
21.   Matti Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:56:00      43:55  
22.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  11:42:00      44:14  
23.   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  10:56:00      44:30  
24.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  10:50:00      44:35  
25.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  12:08:00      44:45  
26.   Simo Hasu OK Trian  FIN  11:48:00      44:59  
27.   Staffan Tunis IF Femman  FIN  10:36:00      45:58  
28.   André Bruguière Rasti-Nokia  FIN  10:12:00      46:24  
29.   Ilkka Kohvakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:26:00      46:40  
30.   Duncan Morrison New Zealand  NZL  10:14:00      46:51  
31.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:22:00      47:18  
32.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:20:00      47:24  
33.   Perttu Hietala Pellon Ponsi  FIN  10:58:00      48:12  
34.   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  11:44:00      48:34  
35.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  12:02:00      48:39  
36.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  10:32:00      49:01  
37.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:00:00      50:23  
38.   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00      50:49  
39.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  10:54:00      52:48  
40.   Jari Rajala Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:42:00      53:23  
41.   Jussi Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:40:00      54:08  
42.   Antti Kalapudas Alatornion Pirkat  FIN  11:20:00      55:57  
43.   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:00:00      57:45  
44.   Jukka Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  10:10:00      59:18  
45.   Esa Saarijärvi Pellon Ponsi  FIN  11:12:00      1:01:01  
46.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot  FIN  11:24:00      1:02:17  
47.   Ville Widgrén Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:18:00      1:02:48  
48.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  10:04:00      1:04:30  
49.   Lauri Kenttä OK77  FIN  10:18:00      1:04:41  
   122 vacant vac    10:02:00      ei läht.  
   Tapani Mäkinen Turun Metsänkävijät  FIN  10:08:00      keskeytti  
   124 vacant vac    10:16:00      ei läht.  
   Matias Kankkunen OK77  FIN  10:24:00      ei läht.  
   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  10:28:00      ei läht.  
   Jouko Järnefelt Koovee  FIN  11:08:00      ei läht.  
   125 vacant vac    11:10:00      ei läht.  
   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  11:32:00      ei läht.  
   126 vacant vac    11:36:00      ei läht.  
   x vacant vac    11:54:00      ei läht.  
   123 vacant vac    12:06:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English