Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,2 km
Väliaika
Maali
7,4 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:38:00   27:38 (1)     47:41  
2.   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:50:00   30:47 (2)     52:59  
3.   Severi Valkamo Koovee  FIN  10:20:00   33:39 (4)     55:06  
4.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:00:00   34:33 (6)     56:03  
5.   af Fabian Hällström OK77  FIN  10:08:00   34:47 (7)     58:04  
6.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  10:26:00   35:46 (9)     58:09  
7.   Eemeli Kiljunen Rastivarsat  FIN  10:58:00   36:40 (12)     58:44  
8.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  10:44:00   36:06 (10)     59:03  
9.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  10:42:00   38:13 (14)     1:01:07  
10.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:34:00   39:48 (18)     1:01:51  
11.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:54:00   40:24 (19)     1:01:58  
12.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  11:10:00   38:15 (15)     1:01:59  
13.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:22:00   31:09 (3)     1:02:02  
14.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:00:00   33:50 (5)     1:02:09  
15.   Tobias Jern OK77  FIN  10:04:00   35:15 (8)     1:03:46  
16.   Ivan Zolkin Russia  RUS  10:32:00   40:46 (20)     1:03:54  
17.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:18:00   37:18 (13)     1:03:55  
18.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:46:00   42:30 (23)     1:06:11  
19.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  11:06:00   36:34 (11)     1:06:13  
20.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  10:14:00   38:26 (17)     1:06:29  
21.   Jaakko Hyttinen Rasti E4  FIN  10:40:00   41:53 (22)     1:10:04  
22.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  11:02:00   46:01 (25)     1:10:10  
23.   Janne Ovaska Luumäen Rasti  FIN  10:10:00   38:20 (16)     1:11:43  
24.   Niko Paavola Kalajoen Junkkarit  FIN  10:24:00   41:52 (21)     1:16:27  
25.   Akseli Ketola Koovee  FIN  10:30:00   47:54 (27)     1:19:03  
26.   Axel Johansson IF Brahe  FIN  10:56:00   44:56 (24)     1:20:01  
27.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  10:12:00   47:26 (26)     1:22:24  
28.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:04:00   50:02 (28)     1:27:50  
29.   Anton Laukkanen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:28:00   53:32 (29)     1:39:29  
30.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  11:08:00   58:52 (30)     1:41:29  
   117 vacant vac    10:02:00         ei läht.  
   Otto Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  10:06:00         hylätty  
   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:16:00         hylätty  
   116 vacant vac    10:36:00         ei läht.  
   Teemu Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  10:48:00         ei läht.  
   Jonathan Ray OK77  FIN  10:52:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English