Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,8 km
Väliaika
Maali
7,5 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  13:04:00   49:38 (1)     53:37  
2.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:44:00   50:30 (2)     54:33  
3.   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:20:00   51:43 (3)     56:13  
4.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  13:08:00   54:34 (4)     58:58  
5.   Severi Valkamo Koovee  FIN  13:40:00   54:58 (5)     59:21  
6.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:30:00   55:58 (6)     1:00:32  
7.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  13:50:00   57:10 (7)     1:01:24  
8.   Jonathan Ray OK77  FIN  13:18:00   58:06 (8)     1:02:43  
9.   Ivan Zolkin Russia  RUS  13:12:00   58:15 (9)     1:03:47  
10.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  13:00:00   59:12 (11)     1:03:59  
11.   af Fabian Hällström OK77  FIN  14:02:00   58:27 (10)     1:04:14  
12.   Akseli Ketola Koovee  FIN  14:06:00   1:00:10 (14)     1:04:36  
13.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  13:16:00   1:00:02 (12)     1:04:40  
14.   Eemeli Kiljunen Rastivarsat  FIN  13:26:00   1:00:09 (13)     1:04:43  
15.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:24:00   1:00:15 (15)     1:04:54  
16.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:10:00   1:01:40 (17)     1:06:39  
17.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  14:10:00   1:01:47 (18)     1:07:08  
18.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  14:00:00   1:00:34 (16)     1:07:45  
19.   Tobias Jern OK77  FIN  13:58:00   1:02:34 (19)     1:08:14  
20.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  13:22:00   1:06:44 (20)     1:11:49  
21.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:02:00   1:08:23 (22)     1:13:15  
22.   Anton Laukkanen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:48:00   1:07:44 (21)     1:13:21  
23.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  14:04:00   1:08:31 (23)     1:14:15  
24.   Otto Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  13:34:00   1:12:39 (24)     1:17:23  
25.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  13:36:00   1:12:57 (25)     1:18:15  
26.   Axel Johansson IF Brahe  FIN  13:06:00   1:14:05 (26)     1:19:15  
27.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  13:32:00   1:15:18 (27)     1:20:06  
28.   Jaakko Hyttinen Rasti E4  FIN  13:46:00   1:20:05 (29)     1:24:31  
29.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:54:00   1:19:42 (28)     1:25:46  
30.   Niko Paavola Kalajoen Junkkarit  FIN  13:14:00   1:20:45 (30)     1:25:53  
31.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  13:28:00   1:54:07 (31)     2:00:25  
   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:42:00         ei läht.  
   116 vacant vac    13:56:00         ei läht.  
   117 vacant vac    14:08:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English