Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Väliaika
5,3 km
Väliaika
6,0 km
Väliaika
Maali
6,1 km
 
1.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:53:57   14:32 (2)  32:12 (2)  35:07 (1)     35:25  
2.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  10:54:02   14:20 (1)  32:06 (1)  35:16 (2)     35:33  
3.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:57:48   16:06 (5)  34:37 (3)  37:50 (3)     38:07  
4.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:47:17   17:16 (10)  35:26 (4)  38:16 (4)     38:35  
5.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:57:29   15:45 (4)  36:18 (5)  40:07 (5)     40:19  
6.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:45:00   15:29 (3)  37:42 (6)  40:42 (6)     41:04  
7.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:15:51   17:46 (11)  39:06 (10)  42:23 (7)     42:42  
8.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  11:04:00   16:38 (8)  38:26 (7)  43:07 (8)     43:26  
9.   Ville Rehn Lynx  FIN  11:17:22   18:02 (12)  39:49 (12)  43:20 (9)     43:35  
10.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:57:00   16:58 (9)  39:46 (11)  43:40 (10)     43:57  
11.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  10:51:43   20:28 (21)  40:34 (13)  43:48 (11)     44:07  
12.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  11:49:00   18:37 (14)  41:00 (14)  44:06 (12)     44:22  
13.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:13:47   16:34 (7)  41:18 (15)  44:19 (13)     44:36  
14.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:52   16:29 (6)  41:36 (16)  46:21 (14)     46:37  
15.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:32:00   20:25 (20)  42:57 (17)  46:47 (15)     47:05  
16.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  11:07:33   18:56 (16)  38:43 (9)  47:44 (17)     48:00  
16.   Valter Mårtenson OK77  FIN  11:07:49   18:46 (15)  38:27 (8)  47:41 (16)     48:00  
18.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:13:10   23:41 (28)  44:36 (20)  47:56 (18)     48:14  
18.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:43:00   19:01 (17)  44:24 (19)  47:58 (19)     48:14  
20.   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  11:16:05   18:11 (13)  43:03 (18)  48:40 (20)     49:00  
21.   Aaro Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:28:24   20:23 (19)  44:54 (21)  48:44 (21)     49:02  
22.   Linus Jern OK77  FIN  11:42:00   19:55 (18)  45:12 (22)  49:04 (22)     49:21  
23.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:44:00   23:57 (29)  45:59 (23)  49:07 (23)     49:24  
24.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:10:45   26:09 (34)  46:23 (25)  49:57 (24)     50:14  
25.   Eetu Pohja Koovee  FIN  11:31:00   21:15 (23)  46:02 (24)  50:31 (25)     50:52  
26.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:19:27   21:39 (25)  46:46 (26)  50:51 (26)     51:10  
27.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:10:44   22:48 (26)  47:00 (27)  51:04 (27)     51:26  
28.   Miska Saarnijoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:02:00   24:39 (31)  48:16 (28)  52:19 (28)     52:43  
29.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:06:16   22:48 (26)  48:47 (29)  52:25 (29)     52:44  
30.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  11:45:00   24:08 (30)  50:17 (30)  54:18 (30)     54:34  
31.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:22:06   28:22 (39)  51:02 (31)  54:54 (31)     55:10  
32.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:41:00   28:00 (36)  53:00 (32)  56:37 (32)     56:52  
33.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  11:37:00   21:20 (24)  53:26 (33)  57:35 (33)     57:53  
34.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  11:34:00   27:30 (35)  53:36 (34)  57:58 (34)     58:19  
35.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  11:38:00   31:12 (41)  57:23 (36)  1:01:15 (35)     1:01:31  
36.   Pieti Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:35:00   24:41 (32)  1:00:25 (40)  1:04:27 (36)     1:04:41  
37.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  11:47:00   28:02 (37)  1:00:18 (38)  1:05:04 (37)     1:05:18  
38.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:28:10   20:39 (22)  1:00:24 (39)  1:05:13 (38)     1:05:36  
39.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  11:33:00   25:27 (33)  1:00:33 (41)  1:05:25 (39)     1:05:42  
40.   Emil Johansson IF Brahe  FIN  11:40:00   30:02 (40)  59:52 (37)  1:07:09 (40)     1:07:24  
41.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:39:00   40:35 (44)  1:05:12 (43)  1:09:00 (41)     1:09:18  
42.   Valtteri Niska Lapuan Virkiä  FIN  11:48:00   38:59 (43)  1:08:52 (44)  1:13:38 (42)     1:13:56  
43.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:36:00   32:28 (42)  1:04:19 (42)  1:13:44 (43)     1:14:15  
44.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:46:00   28:19 (38)  53:46 (35)  1:15:58 (44)     1:16:13  
   Eemi Konttila Koovee  FIN  11:50:00               ei läht.  
   Iiro Seppä Turun Suunnistajat  FIN  11:51:00               ei läht.  
   108 vacant vac    11:52:00               ei läht.  
   109 vacant vac    11:53:00               ei läht.  
   110 vacant vac    11:54:00               ei läht.  
   111 vacant vac    11:55:00               ei läht.  
   112 vacant vac    11:56:00               ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English