Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

H16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
Maali
6,0 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:17:00   22:54 (1)     41:30  
2.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:45:00   23:29 (2)     41:46  
3.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  11:25:00   25:35 (6)     45:46  
4.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:09:00   25:24 (5)     45:59  
5.   Miska Saarnijoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:31:00   25:13 (4)     46:09  
6.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:19:00   26:03 (8)     46:56  
7.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:29:00   26:07 (9)     47:22  
8.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:33:00   26:16 (10)     48:42  
9.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  10:11:00   24:24 (3)     49:14  
10.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  11:37:00   26:25 (11)     49:18  
11.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:09:00   29:10 (20)     49:51  
12.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:27:00   27:38 (13)     50:17  
13.   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  11:05:00   25:50 (7)     51:01  
14.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  10:23:00   28:55 (18)     51:20  
15.   Valter Mårtenson OK77  FIN  10:59:00   30:38 (26)     51:41  
16.   Pieti Liukka Kalevan Rasti  FIN  10:07:00   28:38 (16)     51:46  
17.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  10:35:00   28:16 (15)     53:21  
18.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  10:05:00   29:29 (22)     53:27  
19.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:11:00   29:02 (19)     53:36  
20.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:51:00   27:07 (12)     56:13  
21.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko  FIN  11:21:00   29:26 (21)     56:17  
22.   Eetu Pohja Koovee  FIN  10:13:00   30:01 (23)     56:23  
23.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:17:00   30:12 (24)     56:38  
24.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:29:00   27:43 (14)     57:00  
25.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:33:00   28:38 (16)     57:36  
26.   Ville Rehn Lynx  FIN  10:15:00   34:42 (33)     58:17  
27.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:41:00   35:46 (37)     58:18  
28.   Aaro Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:01:00   35:42 (36)     58:23  
28.   Linus Jern OK77  FIN  11:35:00   31:43 (29)     58:23  
30.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  11:39:00   31:53 (30)     58:48  
31.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  10:37:00   31:31 (28)     59:11  
32.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:07:00   31:00 (27)     59:37  
33.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:03:00   34:36 (32)     1:02:52  
34.   Emil Johansson IF Brahe  FIN  11:13:00   30:37 (25)     1:03:14  
35.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  10:39:00   35:00 (34)     1:05:46  
36.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  10:03:00   36:40 (38)     1:06:00  
37.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  10:25:00   38:22 (40)     1:06:01  
38.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:15:00   32:23 (31)     1:06:41  
39.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:27:00   37:40 (39)     1:06:50  
40.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:31:00   35:35 (35)     1:06:55  
41.   Iiro Seppä Turun Suunnistajat  FIN  10:47:00   41:55 (43)     1:09:05  
42.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:57:00   46:28 (44)     1:12:57  
43.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  10:41:00   40:04 (41)     1:14:59  
44.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  10:49:00   41:45 (42)     1:17:49  
45.   Valtteri Niska Lapuan Virkiä  FIN  10:53:00   55:50 (45)     1:32:03  
   112 vacant vac    10:01:00         ei läht.  
   110 vacant vac    10:21:00         ei läht.  
   111 vacant vac    10:43:00         ei läht.  
   109 vacant vac    10:55:00         ei läht.  
   108 vacant vac    11:19:00         ei läht.  
   Eemi Konttila Koovee  FIN  11:23:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English