Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D9RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Sini Hietala
Lapuan Virkiä
1:30 (2)
6:07 (1)
4:37 (1)
12:06 (1)
5:59 (1)
15:21 (1)
3:15 (2)
19:31 (1)
4:10 (7)
19:54 (1)
23 (5)
19:54  Sini Hietala
2   Inka Mäenpää
Sotkamon Jymy
1:37 (3)
6:23 (2)
4:46 (2)
14:30 (3)
8:07 (4)
17:58 (2)
3:28 (6)
21:28 (2)
3:30 (1)
21:52 (2)
24 (10)
21:52  Inka Mäenpää
3   Ninni Åberg
Hyvinkään Rasti
1:23 (1)
6:31 (3)
5:08 (4)
15:21 (5)
8:50 (7)
18:38 (3)
3:17 (4)
22:41 (3)
4:03 (6)
23:05 (3)
24 (10)
23:05  Ninni Åberg
4   Alisa Kärnä
Sonkajärven Pahka
2:00 (7)
7:32 (8)
5:32 (9)
15:50 (6)
8:18 (5)
19:05 (5)
3:15 (2)
23:07 (4)
4:02 (5)
23:31 (4)
24 (10)
23:31  Alisa Kärnä
5   Kia Mbembela
Lynx
2:43 (19)
8:16 (12)
5:33 (10)
14:59 (4)
6:43 (3)
18:44 (4)
3:45 (10)
23:11 (5)
4:27 (8)
23:34 (5)
23 (5)
23:34  Kia Mbembela
6   Sanni Hoskari
Rastiketut
1:51 (5)
6:43 (4)
4:52 (3)
12:49 (2)
6:06 (2)
19:59 (7)
7:10 (18)
23:37 (6)
3:38 (2)
24:01 (6)
24 (10)
24:01  Sanni Hoskari
7   Venla Saari
Pohjankyrön Rasti
1:41 (4)
7:01 (5)
5:20 (6)
17:06 (8)
10:05 (10)
20:14 (8)
3:08 (1)
24:04 (7)
3:50 (4)
24:27 (7)
23 (5)
24:27  Venla Saari
8   Lumi Kenttä
OK77
1:55 (6)
7:18 (6)
5:23 (7)
16:17 (7)
8:59 (8)
19:51 (6)
3:34 (8)
24:25 (8)
4:34 (9)
24:53 (8)
28 (21)
24:53  Lumi Kenttä
9   Emilia Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
2:14 (12)
8:58 (14)
6:44 (14)
17:35 (9)
8:37 (6)
21:04 (9)
3:29 (7)
25:40 (9)
4:36 (10)
26:04 (9)
24 (10)
26:04  Emilia Kiintola
10   Selma Mäkäräinen
SK Pohjantähti
2:04 (9)
7:35 (9)
5:31 (8)
17:35 (9)
10:00 (9)
21:15 (10)
3:40 (9)
26:13 (10)
4:58 (12)
26:33 (10)
20 (1)
26:33  Selma Mäkäräinen
11   Viliina Sundberg
Lynx
2:06 (10)
7:41 (10)
5:35 (11)
19:01 (13)
11:20 (17)
22:18 (11)
3:17 (4)
27:17 (11)
4:59 (13)
27:41 (11)
24 (10)
27:41  Viliina Sundberg
12   Oona Pirinen
Keski-Karjalan Rasti
2:14 (12)
7:31 (7)
5:17 (5)
18:40 (11)
11:09 (16)
22:44 (12)
4:04 (13)
28:10 (12)
5:26 (15)
28:30 (12)
20 (1)
28:30  Oona Pirinen
13   Mette Haikola
Kajaanin Suunnistajat
2:08 (11)
8:30 (13)
6:22 (13)
18:52 (12)
10:22 (11)
22:45 (13)
3:53 (11)
29:49 (14)
7:04 (20)
30:11 (13)
22 (4)
30:11  Mette Haikola
14   Sara Pohtola
Ylistaron Kilpa-Veljet
2:28 (17)
10:10 (17)
7:42 (17)
20:37 (16)
10:27 (12)
24:40 (15)
4:03 (12)
29:47 (13)
5:07 (14)
30:12 (14)
25 (17)
30:12  Sara Pohtola
15   Maire Kylmälä
Siilin Rasti
3:06 (21)
11:26 (19)
8:20 (19)
22:07 (18)
10:41 (13)
27:24 (17)
5:17 (15)
31:10 (15)
3:46 (3)
31:31 (15)
21 (3)
31:31  Maire Kylmälä
16   Eevi Kiljunen
Rastivarsat
2:18 (14)
9:20 (15)
7:02 (15)
20:13 (14)
10:53 (14)
24:17 (14)
4:04 (13)
31:24 (16)
7:07 (21)
31:50 (16)
26 (19)
31:50  Eevi Kiljunen
17   Matleena Goman
Vesaisen Pojat
2:00 (7)
7:56 (11)
5:56 (12)
20:26 (15)
12:30 (18)
25:59 (16)
5:33 (17)
32:27 (17)
6:28 (19)
32:51 (17)
24 (10)
32:51  Matleena Goman
18   Anna Parkkinen
Ylikiimingin Nuijamiehet
2:48 (20)
12:57 (21)
10:09 (21)
25:31 (20)
12:34 (19)
31:03 (18)
5:32 (16)
37:27 (18)
6:24 (18)
37:50 (18)
23 (5)
37:50  Anna Parkkinen
19   Patricia Biskop
Kokkolan Suunnistajat
2:28 (17)
9:59 (16)
7:31 (16)
22:56 (19)
12:57 (20)
33:50 (19)
10:54 (20)
40:07 (19)
6:17 (16)
40:30 (19)
23 (5)
40:30  Patricia Biskop
20   Sinja Nojonen
Jämsän Retki-Veikot
2:22 (15)
12:02 (20)
9:40 (20)
25:42 (21)
13:40 (21)
35:52 (20)
10:10 (19)
42:12 (20)
6:20 (17)
42:37 (20)
25 (17)
42:37  Sinja Nojonen
21   Svetlana Guseva
Russia
2:27 (16)
10:44 (18)
8:17 (18)
21:46 (17)
11:02 (15)
38:19 (21)
16:33 (21)
43:03 (21)
4:44 (11)
43:30 (21)
27 (20)
43:30  Svetlana Guseva
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English