Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D9RR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Sini Hietala
Lapuan Virkiä
1:20 (6)
8:06 (4)
6:46 (4)
13:00 (2)
4:54 (1)
15:13 (1)
2:13 (2)
16:34 (1)
1:21 (2)
17:04 (1)
30 (18)
17:04  Sini Hietala
2   Venla Saari
Pohjankyrön Rasti
1:12 (2)
6:55 (1)
5:43 (1)
12:55 (1)
6:00 (5)
15:52 (2)
2:57 (10)
17:19 (2)
1:27 (3)
17:43 (2)
24 (4)
17:43  Venla Saari
3   Ninni Åberg
Hyvinkään Rasti
1:19 (5)
8:09 (5)
6:50 (5)
13:32 (3)
5:23 (2)
16:04 (3)
2:32 (3)
17:31 (3)
1:27 (3)
17:59 (3)
28 (15)
17:59  Ninni Åberg
4   Kia Mbembela
Lynx
1:20 (6)
8:46 (9)
7:26 (9)
14:14 (5)
5:28 (3)
16:25 (4)
2:11 (1)
17:58 (4)
1:33 (7)
18:20 (4)
22 (1)
18:20  Kia Mbembela
5   Sanni Hoskari
Rastiketut
1:10 (1)
7:40 (2)
6:30 (2)
14:28 (6)
6:48 (10)
17:05 (6)
2:37 (4)
18:17 (5)
1:12 (1)
18:41 (5)
24 (4)
18:41  Sanni Hoskari
6   Inka Mäenpää
Sotkamon Jymy
1:14 (3)
7:44 (3)
6:30 (2)
14:06 (4)
6:22 (6)
16:48 (5)
2:42 (8)
18:23 (6)
1:35 (9)
18:49 (6)
26 (12)
18:49  Inka Mäenpää
7   Oona Pirinen
Keski-Karjalan Rasti
1:20 (6)
8:17 (6)
6:57 (7)
14:50 (7)
6:33 (8)
17:32 (7)
2:42 (8)
19:01 (7)
1:29 (6)
19:26 (7)
25 (9)
19:26  Oona Pirinen
8   Lumi Kenttä
OK77
1:25 (10)
8:34 (8)
7:09 (8)
15:00 (8)
6:26 (7)
17:40 (8)
2:40 (6)
19:08 (8)
1:28 (5)
19:36 (8)
28 (15)
19:36  Lumi Kenttä
9   Svetlana Guseva
Russia
1:30 (15)
8:26 (7)
6:56 (6)
15:57 (10)
7:31 (14)
18:34 (9)
2:37 (4)
20:15 (9)
1:41 (10)
20:40 (9)
25 (9)
20:40  Svetlana Guseva
10   Viliina Sundberg
Lynx
1:18 (4)
8:54 (10)
7:36 (11)
16:01 (11)
7:07 (12)
18:58 (10)
2:57 (10)
20:47 (10)
1:49 (13)
21:11 (10)
24 (4)
21:11  Viliina Sundberg
11   Alisa Kärnä
Sonkajärven Pahka
1:28 (13)
8:59 (11)
7:31 (10)
15:44 (9)
6:45 (9)
19:16 (11)
3:32 (19)
21:28 (11)
2:12 (15)
21:54 (11)
26 (12)
21:54  Alisa Kärnä
12   Selma Mäkäräinen
SK Pohjantähti
1:28 (13)
9:14 (13)
7:46 (13)
16:53 (13)
7:39 (16)
20:03 (13)
3:10 (15)
22:16 (12)
2:13 (16)
22:40 (12)
24 (4)
22:40  Selma Mäkäräinen
13   Matleena Goman
Vesaisen Pojat
1:44 (17)
9:40 (14)
7:56 (14)
17:51 (15)
8:11 (17)
20:31 (15)
2:40 (6)
22:18 (13)
1:47 (12)
22:41 (13)
23 (2)
22:41  Matleena Goman
14   Sara Pohtola
Ylistaron Kilpa-Veljet
1:48 (19)
10:15 (15)
8:27 (15)
17:20 (14)
7:05 (11)
20:26 (14)
3:06 (14)
22:24 (14)
1:58 (14)
22:51 (14)
27 (14)
22:51  Sara Pohtola
15   Mette Haikola
Kajaanin Suunnistajat
1:27 (11)
9:07 (12)
7:40 (12)
16:23 (12)
7:16 (13)
19:24 (12)
3:01 (12)
22:29 (15)
3:05 (17)
22:52 (15)
23 (2)
22:52  Mette Haikola
16   Patricia Biskop
Kokkolan Suunnistajat
1:23 (9)
10:24 (16)
9:01 (17)
18:00 (16)
7:36 (15)
21:24 (16)
3:24 (18)
22:57 (16)
1:33 (7)
23:25 (16)
28 (15)
23:25  Patricia Biskop
17   Emilia Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
1:27 (11)
17:47 (19)
16:20 (19)
23:39 (18)
5:52 (4)
26:43 (18)
3:04 (13)
28:29 (17)
1:46 (11)
29:00 (17)
31 (19)
29:00  Emilia Kiintola
18   Eevi Kiljunen
Rastivarsat
1:43 (16)
10:25 (17)
8:42 (16)
22:13 (17)
11:48 (18)
25:25 (17)
3:12 (16)
29:44 (18)
4:19 (19)
30:09 (18)
25 (9)
30:09  Eevi Kiljunen
19   Sinja Nojonen
Jämsän Retki-Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37:59  Sinja Nojonen
20   Anna Parkkinen
Ylikiimingin Nuijamiehet
1:47 (18)
15:51 (18)
14:04 (18)
30:14 (19)
14:23 (19)
33:26 (19)
3:12 (16)
37:38 (19)
4:12 (18)
38:02 (19)
24 (4)
38:02  Anna Parkkinen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English