Kainuun Rastiviikko - Kainuu Orienteering Week 2015

D60 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
Maali
3,0 km
 
1.   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  11:18:00      30:25  
2.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  11:40:00      30:58  
3.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  11:48:00      31:47  
4.   Hannele Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  11:20:00      34:59  
5.   Vappu Kuusela Vaalan Karhu  FIN  10:46:00      35:24  
6.   Tuija Soanjärvi Lynx  FIN  10:56:00      35:36  
7.   Arja Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:02:00      37:22  
8.   Irmeli Saari Hirvensalon Heitto  FIN  11:12:00      37:26  
9.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:00:00      38:25  
10.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:06:00      38:40  
11.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä  FIN  11:00:00      39:16  
12.   Vappu Hyvärinen Saarijärven Pullistus  FIN  10:38:00      39:17  
13.   Kaija Heinonen Pihkaniskat  FIN  10:44:00      39:27  
14.   Anja Siuko Suunta-Sepot  FIN  11:26:00      40:27  
15.   Eila Valonen Karkki-Rasti  FIN  11:10:00      40:39  
16.   Pirjo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  10:52:00      45:22  
17.   Tuula Pöntinen Navi  FIN  11:32:00      47:02  
18.   Irma Kinnula Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:08:00      48:44  
19.   Anneli Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:16:00      48:51  
20.   Raija Puhakka Kuopion Suunnistajat  FIN  11:42:00      49:08  
21.   Maija Kautonen RAPSU  FIN  10:42:00      50:54  
22.   Marja-Liisa Parjanne Espoon Suunta  FIN  11:46:00      52:09  
23.   Sisko Malkki Savon Suunta  FIN  11:04:00      53:58  
24.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:44:00      54:10  
25.   Eeva-Kaarina Aaltonen IF Brahe  FIN  11:52:00      56:22  
26.   Sirkka-Liisa Hämälä SK Pohjantähti  FIN  11:22:00      59:24  
27.   Eija Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:36:00      1:00:50  
28.   Marja Koljonen Luumäen Rasti  FIN  10:58:00      1:03:14  
29.   Taina Koivisto Tampereen Pyrintö  FIN  11:50:00      1:03:24  
30.   Irja Marttinen Vaalan Karhu  FIN  10:34:00      1:06:36  
31.   Sirkka Leino Kuhmon Peurat  FIN  11:30:00      1:08:06  
32.   Raili Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:58:00      1:09:06  
33.   Seija Sauru Pohjankyrön Rasti  FIN  10:54:00      1:11:47  
34.   Seija Litja Rasti-Vihti  FIN  11:54:00      1:12:29  
35.   Anna-Maija Anttonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:40:00      1:15:04  
36.   Yuk Hing Wong Hong Kong  HKG  11:28:00      1:31:23  
   a vacant vac    10:36:00      ei läht.  
   75 vacant vac    10:48:00      ei läht.  
   Tarja Andelin Lahden Taimi  FIN  10:50:00      ei läht.  
   Pirkko Rinne-Tamminen Turun Visat  FIN  11:14:00      ei läht.  
   Auli Kostamo Savon Suunta  FIN  11:24:00      keskeytti  
   72 vacant vac    11:34:00      ei läht.  
   74 vacant vac    11:38:00      ei läht.  
   73 vacant vac    11:56:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English